[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

نذر خون در شهرداری منطقه سه شیراز، روزنامه شیراز نوین

نذر خون در شهرداری منطقه سه شیراز

دهقان مدیر روابط عمومی و فرهنگی شهرداری منطقه سه شیراز گفت: شهرداری منطقه سه در کنار عمران و آبادانی منطقه، به جنبه‌های معنوی و انسانی نیز توجه ویژه دارد. دهقان مسئول روابط عمومی و فرهنگی شهرداری منطقه سه شیراز گفت: به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی و به پاس تکریم جان فشانی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش در احیای دین مبین اسلام و آیین محمدی(ص)، برنامه پویش نذر خون از سوی حوزه فرهنگی شهرداری منطقه سه شیراز برگزار می‌شود. علی دهقان با تأکید بر خدمات‌رسانی این شهرداری در همه حوزه‌های شهری به شهروندان فهیم در همه ایام سال، گفت: این شهرداری علاوه بر اجرای طرح‌های عمرانی خدماتی و فعالیت و تلاش در جهت رفاه و آسایش شهروندان، به جنبه‌های معنوی و انسانی نیز توجه ویژه دارد.
مدیر روابط عمومی و فرهنگی شهرداری منطقه سه ادامه داد: در راستای برنامه‌های فرهنگی این شهرداری، برنامه اهدای داوطلبانه خون به همنوعان نیازمند، یکی دیگر از برنامه‌های فرهنگی این شهرداری است که بر اساس آن مجموعه مدیریت و همکاران خدوم مردم در شهرداری منطقه سه در اقدامی انسانی و در جهت افزایش حجم خون در بانک خون استان فارس به ویژه در این ایام، دین خود را با اهدای خون به همنوعان خود ادا می‌نمایند.
مدیر ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه سه شیراز، اولویت‌بخشی به مباحث فرهنگی، اجتماعی و مذهبی را از اهم رویکردها و برنامه‌های شهرداری منطقه سه عنوان و خاطرنشان کرد: مجموعه اقدامات این شهرداری در حوزه معنویت‌بخشی به جامعه در طول سال با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی تداوم خواهد داشت.
گفتنی است این برنامه در روز یکشنبه 20 شهریورماه از ساعت 8 صبح لغایت 13 در محل شهرداری منطقه سه برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی