[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

تبدیل وضعیت و صدور احکام ۱۱۱ نفر از ایثارگران انجام شد، روزنامه شیراز نوین

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از تبدیل وضعیت و صدور احکام 111 نفر از ایثارگران شرکت خبر داد. رضا انوار با اشاره به اینکه این شرکت یکی از شرکت‌های پیشرو در تبدیل وضعیت ایثارگران است، افزود: به دنبال ابلاغ بخش‌نامه مقام عالی وزارت در خصوص تبدیل وضعیت همکاران ایثارگر و ابلاغ دستور‌العمل اجرایی، فرایند استخدام کلیه مشمولان واجد شرایط بند «د» و بند «و» تبصره ۲۰ بودجه سال ۱۴۰۰ مطابق قانون ایثارگران اجرایی شده است. 
وی اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی این بخش نامه به شهرستان‌ها و حوزه ستادی، مدارک ایثارگران واجد شرایط تبدیل وضعیت به معاونت منابع انسانی و کمیته تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت ارسال شد.
انوار افزود: 357 مورد پس از بررسی در جلسات مختلف کارگروه کمیته ایثارگران مطرح شد که از این تعداد، 256 نفر مورد تأیید نهایی قرار گرفتند و جهت ادامه کار به توانیر و گزینش توانیر معرفی شدند و در نهایت 113 نفر از سوی گزینش تأیید شدند و جهت 111 نفر احکامشان صادر شد و مابقی نیز منتظر ابلاغ گزینش هستند.
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در خصوص شغل تعریف شده این نیروهای ایثارگر هم گفت: نیروهای تبدیل وضعیت شده در همان شغلی که وظایف بخش پیمانکاری را انجام می‌دادند، بدون نیاز به جایگزین و صرفاً با تأیید گزینش، معاینات پزشکی و اخذ گواهی عدم سوءپیشینه به قرارداد دائم به کار خود 
ادامه می‌دهند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی