[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

زیرساخت‌های جوانی جمعیت محقق شود، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دوازدهمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، بر ضرورت فرهنگ سازی و اقدامات زیرساختی برای تحقق اهداف جوانی جمعیت، به عنوان گامی به سوی توسعه آینده کشور تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «عباس رضاییان زاده» در نشست صبح دیروز قرارگاه دانشگاهی جوانی جمعیت گفت: توسعه و پیشرفت کشور در سال‌های آینده، نیازمند وجود نیروهای کار جوان و شور و نشاط در جامعه است که تلاش برای جوانی جمعیت کشور، این هدف مهم ملی را محقق می‌سازد. او با تأکید بر اهمیت توجه تمامی سطوح جامعه به این هدف مهم، راهکار اثربخش در این زمینه را فرهنگ سازی به کمک افراد و رسانه‌های تأثیرگذار اجتماعی دانست و افزود: اصل مهم در اقدامات فرهنگی، تداوم و استمرار اینگونه اقدامات و بهره مندی از حضور افراد تأثیرگذار و فعالان اجتماعی در این زمینه است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برگزاری یازده نشست پیشین قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز طی هفته‌های گذشته، دستاورد این نشست‌ها را تصویب ۱۱۳ مصوبه در سطوح مختلف دانشگاهی و بین بخشی برشمرد که تاکنون حدود ۷۸ درصد این مصوبات اجرایی شده و اقدامات لازم برای اجرای سایر مصوبات نیز در حال پیگیری و انجام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی