[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

تعطیلی دندان‌پزشکی‌های غیرمجاز در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از تعطیلی سه مرکز غیرمجاز ارائه‌دهنده خدمات درمانی، طی هفته گذشته در شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» گفت: با پیگیری کارشناسان نظارت بر امور دندان‌پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت دو مرکز دندان‌پزشکی بدون مجوز قانونی و پروانه مطب، با همکاری کارشناسان کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی امور بهداشتی و درمانی دانشگاه، بررسی‌های لازم و پایش عملکرد این مراکز انجام شد.
او با اشاره به تعطیلی این دو مرکز دندان‌پزشکی غیرمجاز ادامه داد: همچنین یک مرکز غیرمجاز ارائه دهنده خدمات پوست، مو و زیبایی که از سوی افراد بدون صلاحیت اداره می‌شد و در زمینه انجام لیزر درمانی، تزریق ژل و بوتاکس مشغول بود، تعطیل و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شده است. این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم استان خواست تا اقداماتی مانند لیزر درمانی و سایر درمان‌‌های مرتبط با پوست، مو و طب سنتی ایرانی را تنها در مراکز پزشکی دارای مجوز دانشگاه علوم پزشکی انجام دهند. دکتر شریفی از شهروندان خواست ضمن خودداری از مراجعه به واحدها و مؤسسات غیرمجاز درمانی، هرگونه تخلف یا دخالت غیرمجاز افراد بدون صلاحیت در امر درمان‌ را در تماس با سامانه‌های تلفنی ۱۹۰ و ۱۸۱۹ اطلاع رسانی کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی