[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

اپیدمی کم‌فروشی در بازار ، روزنامه شیراز نوین


سرپرست دفتر نظارت بر کالاهای اساسی جهاد کشاورزی فارس: 10 واحد صنفی به دادگاه رفتند
اپیدمی کم‌فروشی در بازار 

شیخی: عمده تخلفات شامل کم‌فروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید است

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تعداد ۱۰ واحد صنفی متخلف در شمال غرب کلان‌شهر شیراز شناسایی و پرونده متخلفان به مراجع ذی صلاح ارجاع داده شد. 
علیرضا شیخی در این باره افزود: شناسایی این واحدها پس از اجرای گشت مشترک نظارت و بازرسی اصناف توسط «حوزه مقاومت بسیج اصناف شهید محمد اسلامی‌نسب» و «سازمان جهاد کشاورزی استان فارس» در منطقه شمال غرب شیراز انجام شد. به گفته وی، در طول این گشت ضمن رعایت حقوق مصرف کننده و تکریم کسبه بازار، ۵۰ واحد صنفی بررسی و ارزیابی شدند.
شیخی با بیان اینکه در اجرای گشت مذکور واحدهای عرضه گوشت، مرغ و تخم مرغ، میوه و تره بار، خواربار و لبنیات و نانوایی‌ها بررسی شدند، بیان کرد: عمده تخلفات شامل کم فروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید بود. سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: این سازمان طرح‌های نظارتی خود را گسترده کرده و با متخلفان به شدت برخورد می‌کند و اهالی استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه بازار محصولات کشاورزی، با شماره ۳۲۱۷۲۰۲۰ تماس بگیرند و موضوع را برای پیگیری گزارش کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی