[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

استقبال گرم شیرازی‌ها از قهرمان کونگ فوی جهان، روزنامه شیراز نوین

زهرا زارع قهرمان کونگ فوی جهان در ترکیه با استقبال گرم مردم، وارد فرودگاه شیراز شد. با حضور سعید منصوریان طبایی مدیر شعب بانک سپه استان فارس، ‌هادی خباز سرپرست کمیته قلم تندرستی فارس، یحیی طاهری مشاور کانون کارآفرینی استان فارس، مربیان و ورزشکاران شیرازی، مربیان و علاقه‌مندان به ورزش، مراسم استقبال از زهرا زارع قهرمان کونگ فوی شیرازی در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد. سعید منصوریان طبایی مدیر شعب بانک سپه استان فارس و از حامیان ورزش استان در حاشیه استقبال از ‌این قهرمان ملی اظهار داشت: بانک سپه در کنار کمک به توسعه اقتصادی کشور، در انجام کارهای فرهنگی و حمایت از ورزشکاران همواره پیش قدم بوده است. او افزود: امروز نیز با حضور در ‌این مراسم استقبال، اعلام می‌کنیم که حامی ‌ورزشکاران استان هستیم و هر کاری که از دستمان بر‌آید برای توسعه ورزش و نشاط جامعه انجام خواهیم داد.منصوریان طبایی ادامه داد: بانک سپه در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کند و مسابقات متعددی را در ‌این راستا برگزار می‌کند چراکه معتقدیم جدی گرفتن ورزش موجب سلامتی و شادابی جامعه خواهد شد. مقام عالی بانک سپه استان فارس همچنین گفت: بانک سپه به طرق مختلف و ارائه تسهیلات از ورزشکاران حمایت می‌کند و ان‌شاالله از سرکار خانم زارع قهرمان کونگ فوی جهان نیز به شایستگی تقدیر به عمل خواهد آمد.
حمایت مؤسسه خیریه محبان قمر بنی‌هاشم(ع) از ورزشکاران
دکتر ‌هادی خباز سرپرست کمیته قلم تندرستی و مدیر عامل مؤسسه محبان خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) نیز ضمن تبریک به مناسبت قهرمانی خانم زارع، کنگ فو کار شیرازی گفت: مؤسسه خیریه محبان قمر بنی‌هاشم(ع) از قهرمانان و ورزشکاران استان فارس خصوصاً بانوان ورزشکار حمایت جدی خواهد داشت. او افزود: ما در استان فارس ورزشکاران بسیار خوب و شایسته‌ای داریم که با کمی ‌حمایت و توجه می‌توانند در جهان بدرخشند. خباز با اشاره به تلاش خانم قبادی مربی زارع نیز اظهار داشت: سرکار خانم قبادی یکی از مربیان ارزشمند و پرتلاش استان فارس هستند که دارای سوابق درخشانی در ‌این عرصه می‌باشند. او افزود: خانم قبادی عناوین متعدد جهانی و استانی و مربیگری تیم ملی فدراسیون کونگ فو را در کارنامه خود دارد و جا دارد مورد حمایت بیشتر مسئولین قرار گیرد.
لزوم حمایت از استعدادهای ورزش فارس
طاهری مشاور کانون کارآفرینی استان فارس نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های خانم زارع و مربیان وی گفت: قهرمانی خانم زارع در مسابقات جهانی ترکیه، برگ افتخاری برای ورزش استان بود.او افزود: حضور ما در استقبال از خانم زارع، به معنای حمایت از ورزش و ورزشکاران استان فارس در همه رشته‌ها می‌باشد چراکه معتقدیم استعدادهای فراوانی در فارس وجود دارد که متأسفانه حمایت نمی‌شوند.
فعالیت در سه رشته ورزشی
نجمه قبادی مربی زهرا زارع نیز در ‌این رابطه اظهار داشت: خانم زارع در رشته‌های کونگ فو، کاراته و تکواندو فعالیت می‌کند که امید است در هر سه رشته حائز عنوان شود. او با اشاره به افتخارات ‌این ورزشکار در ادوار گذشته و مسابقات ملی افزود: زارع در مسابقات سوپر لیگ درخشید و به تیم ملی راه یافت و به عنوان بازیکن رسمی ‌به مسابقات جهانی ترکیه راه یافت. قبادی گفت: زارع در مسابقات متعددی شرکت کرده بود که ‌این بار در ترکیه مدال طلا را بر گردن آویخت.
حمایت مسئولان از ورزشکاران راهگشا است
زهرا زارع نیز سطح مسابقات جهانی ترکیه را بالا عنوان کرد و گفت: 21کشور در ‌این رقابت‌ها شرکت کرده بودند که هر کدام داعیه قهرمانی داشتند اما به لطف خدا بنده حائز رتبه شدم. او افزود: امسال نیز مسابقات جهانی در ‌ایران برگزار خواهد شد که 60کشور در آن حضور خواهند یافت و رقابت‌های انتخابی نیز از مهرماه برگزار خواهد شد لذا از همین امروز باید خود را برای ‌این رقابت‌ها آماده کنیم. زارع همچنین از مسئولان نیز خواست که از ورزشکاران حمایت کنند چراکه استعدادهای بسیاری در استان وجود دارند که با کمی ‌حمایت می‌توانند افتخارآفرینی کنند. 
لازم به ذکر است زهرا زارع در رقابت جهانی کونگ فو آنکارا با شکست حریفان خود از کشورهای آذربایجان و ترکیه با اقتدار بر سکوی اول ‌ایستاد. زهرا زارع که دارای ۵۰ مدال استانی و ۲۳ مدال کشوری و دو کمربند طلا در رقابت‌های ملی است در ‌این رقابت‌ها عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات را به خود اختصاص داد. او در رقابت‌های جهانی آنکارا با شکست تمامی ‌حریفان به مدال طلای ‌این دوره از رقابت‌ها رسید. زهرا زارع در رقابت جهانی آنکارا با شکست حریفان خود از کشورهای آذربایجان و ترکیه با اقتدار بر سکوی اول قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی