[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

باند کیف‌قاپ متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: باند ۶نفره سارقان به عنف در کلان‌شهر شیراز منهدم و اموال مسروقه به ارزش سه‌میلیارد ریال از این افراد کشف شد.
سرهنگ کاووس حبیبی دوشنبه در این باره گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف تلفن همراه و کیف توسط راکب و سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت در سطح شهر شیراز، پیگیری موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پایگاه جنوب با انجام تحقیقات علمی، فنی و بررسی صحنه‌های وقوع جرم ۶ متهم را در این زمینه شناسایی و طی ۲ عملیات ضربتی و غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. حبیبی بیان کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته مشخص شد سارقان با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و سلاح سرد با پوشاندن صورت خود به وسیله ماسک و عینک هنگام تاریکی هوا در معابر خلوت اقدام به ۵۳ فقره سرقت به عنف از شهروندان کرده و اموال مسروقه را نیز به ۲ نفر مال‌خر فروخته‌اند. این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه با انجام اقدامات فنی و تخصصی، ۲ نفر مال‌خر نیز شناسایی، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری اموال مسروقه شامل ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۲۵ عدد کیف، یک دستگاه موتورسیکلت، سه تیغه سلاح سرد، ماسک، عینک و تعدادی مدارک شناسایی و کارت عابر بانک به ارزش سه‌میلیارد ریال کشف شد. 
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، گفت: شهروندان حتی الامکان سعی کنند هنگام تاریکی هوا به تنهایی در کوچه‌های خلوت تردد نکنند و در صورتی که با اینگونه موارد روبه‌رو شدند، مراتب را سریعاً به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی