[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

جمعی از ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند، روزنامه شیراز نوین

جمعی از ورزشکاران و دست‌اندرکاران ستاد کنگره ملی شهدای ورزش کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
به گزارش ایسنا، در این دیدار که روز یکشنبه برگزار شد، وزیر ورزش و جمعی از مدیران ورزشی کشور، برخی از قهرمانان جهانی و المپیک و پیشکسوتان ورزش و همچنین خانواده شهدای مدافع حرم حضور داشتند و وزیر ورزش نیز در خصوص کنگره شهدای ورزشکار به ارائه گزارش پرداخت.
جواد فروغی، قهرمان المپیک یکی از حاضران دیدار در خصوص این دیدار گفت: «در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی شهدای ورزش کشور با مقام معظم رهبری افتخار کردم به ورزشکار بودنم؛ چراکه ۵۱۳۵ شهید از این جامعه پرافتخار تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.»
الهام حسینی، نخستین مدال آور وزنه برداری ایران یکی از حاضران در این جلسه بود که در رابطه با دیدار روز یکشنبه با رهبر معظم انقلاب در صفحه شخصی خود نوشت: «امروز حس و حال خوبی در دیدار با رهبر عزیزمون برای کنگره شهدای ورزش که ماه دیگه برگزار می‌شه داشتم؛ چقدر مطالب خوب و دلنشینی بیان فرمودن. جلسه بسیار معنوی و ارزشی، چقدر عالمانه و با محبت بودن.»
نیما نکیسا از پیشکسوتان فوتبال ایران یکی دیگر از حاضران این دیدار بود که در توصیف این دیدار گفت: «کنگره شهدای ورزشکار ماه آینده قرار است برگزار شود. امروز برکت برگزاری این کنگره شامل حالم شد و توفیق زیارت رهبر معظم انقلاب نصیبم [شد].رهبر معظم انقلاب حرف‌های زیادی برای ما ورزشکاران داشتند. هم از جنس محبت و هم از جنس پاسداشت و مراقبت. به وقتش در روز برگزاری کنگره آن را خواهید شنید.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی