[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

با طرح مهر به استقبال بازگشایی مدارس می‌رویم ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از اجرای طرح مهر ویژه مدارس خبر داد و گفت: در این طرح که از پانزدهم شهریورماه آغاز شده است و تا بازگشایی مدارس در اول مهر ادامه می‌یابد، مدارس شهر شیراز با به‌کارگیری همه نیروها و تجهیزات سازمان مدیریت پسماند، نظافت و پاک‌سازی می‌شوند. خوشبخت افزود: جمع آوری پسماند‌های خشک قابل بازیافت و پسماند تر و همچنین جمع آوری پسماند‌های حجیم و نخاله‌های ساختمانی موجود در حیاط مدارس و پاک‌سازی زمین‌های باز مجاور مدارس و در صورت نیاز تجهیز مدارس به مخازن بازیافت انجام می‌شود. 
به منظور آماده سازی شهر برای بازگشایی مدارس، نظافت و شست‌وشوی تمام مسیر‌ها و جداول منتهی به مدارس، المان‌های شهری، ایستگاه‌های اتوبوس، علائم ترافیکی، پل‌های هوایی، تک‌لبه‌ها، سطل‌های پسماند معابر، همچنین پاک‌سازی ویژه رودخانه خشک و ورودی و خروجی‌های شهر نیز در طرح مهر انجام می‌شود.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، خوشبخت از تداوم برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مدارس خبر داد و اشاره کرد: رایزنی برای عقد تفاهم‌نامه با اداره کل آموزش و پرورش انجام شده و به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه، برنامه‌های آموزش شهروندی در مدارس با توجه به گروه سنی دانش‌آموزان انجام خواهد شد. 
خوشبخت در پایان اظهار امیدواری نمود که با تداوم برنامه‌های آموزشی مدیریت پسماند و اطلاع رسانی مناسب و مستمر به دانش آموزان، شاهد همکاری بیشتر شهروندان در حفظ نظافت شهر باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی