[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

شهردار منطقه ۷ شیراز: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند، روزنامه شیراز نوین

جلسه هماهنگی شهرداری منطقه هفت با آموزش و پرورش ناحیه ۴ در خصوص فراهم نمودن بستر مناسب برای شروع سال تحصیلی جدید برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، جلسه هماهنگی با آموزش و پرورش ناحیه ۴ شیراز در خصوص بازگشایی مدارس با حضور اکبری شهردار منطقه هفت، خانم حاصلی رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴ شیراز، بیابانی معاون خدمات شهری و مسئولان منطقه و آموزش و پرورش ناحیه ۴ در دفتر شهردار منطقه هفت برگزار شد.
اکبری در این جلسه با بیان این مطلب که مجموعه شهرداری همچون گذشته با آموزش و پرورش در بسیاری از زمینه‌ها ارتباط تنگاتنگی داشته است، ادامه داد: دانش‌آموزان آینده سازان کشور هستند و وظیفه همه ادارات و ارگان‌های خدمات رسان است تا بتوانیم شرایطی خوب و ایدئال برای علم آموزی و کسب مهارت دانش‌آموزان فراهم کنیم. اکبری تصریح کرد: ایمن سازی مسیر مدارس از برنامه‌های مهمی است که توسط شهرداری منطقه هفت با اقداماتی اعم از خط کشی محل عابر پیاده، نصب تابلوهای راهنما و ترافیکی، ایمن سازی مسیر پیاده رو‌ها در دستور کار قرار گرفته است. شهردار منطقه هفت افزود: با توجه به اینکه داشتن روحیه شاد برای دانش‌آموزان بسیار ضروری است، به همین منظور شهرداری منطقه هفت نقاشی دیواری بر روی جداره‌های بیرونی مدارس را در دستور کار قرار داده است که در سال جاری جداره دبیرستان جهان آرا در میدان فرصت شیرازی با متراژ ۱۸۷ متر با موضوع دیوارنگاری فرصت الدوله شیرازی انجام شد. اکبری گفت: شست‌وشوی مدارس، لکه گیری خیابان‌ها و معابر منتهی به مدارس، شست‌وشوی جداره‌های بیرونی و داخلی مدارس، هرس درختان و... از دیگر اقداماتی است که توسط شهرداری به مناسبت بازگشایی مدارس انجام می‌گیرد.
خانم حاصلی رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۴شیراز نیز در این جلسه افزود: با همدلی و همکاری و درایت و مدیریت همه دستگاه‌های خدمات رسان می‌توانیم شرایطی فراهم کنیم تا دانش‌آموزان در بهترین شرایط به تحصیل و کسب علم بپردازند و این امر با ایجاد محیطی با نشاط و فضای آرام قطعاً بهتر انجام خواهد گرفت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی