[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

تعامل برای آبادانی صدرا، روزنامه شیراز نوین


شهردار صدرا مطرح کرد:
تعامل برای آبادانی صدرا

مشکلات شهر صدرا با حضور عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد. به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا، در ادامه برگزاری جلسات بررسی و پیگیری مشکلات شهر صدرا، ابراهیم عزیزی نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی با دعوت شهردار و شورای اسلامی در صحن شورا حضور یافت.
در این نشست مشترک، عزیزی نماینده مردم شریف شهرستان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، پرنیان شهردار صدرا، عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا، خداکرم فیروزمند، مهدی کشاورزی، مجتبی پارسایی و آرش محمدی از اعضای شورای اسلامی شهر صدرا حضور داشتند. هاشم عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با اشاره به اینکه شورای شهر مشکلات شهر صدرا را بررسی نموده و در حوزه خدمات مربوط به شهرداری برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت جهت رفع این مسائل و مشکلات نموده است، گفت: شورای شهر خود را محدود به امور شهرداری نکرده است و به عنوان نمایندگان مردم تلاش می‌کند با رایزنی بین دستگاه‌ها و دعوت از نمایندگان مجلس، استاندار و مدیران ادارات مختلف مشکلات شهر در تمامی حوزه‌ها را پیگیری و رفع نماید. بهزاد پرنیان شهردار صدرا نیز با اشاره به اینکه پیگیری‌های مستمر سردار عزیزی باعث گردیده است بسیاری از مشکلات صدرا همچون تکمیل تصفیه خانه فاضلاب، تکمیل بزرگ‌راه سردار سلیمانی، آرامستان صدرا و بسیاری دیگر از موضوعات به نتیجه مطلوب برسد، گفت: خوشبختانه در حال حاضر تعامل سه جانبه و سازنده بین شهرداری، شرکت عمران و شورای شهر وجود دارد و این موضوع باعث شده است طرح‌های عمرانی با سرعت بالا اجرا گردند. برخی مشکلات نیز با نگاه مثبت مدیریت شهری در جهت رفاه حال شهروندان برطرف گردیده است. شهردار صدرا گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات که شهرداری و بسیاری از شهروندان با آن روبه‌رو هستند، عدم تعیین تکلیف باغ شهر اهل بیت(ع) است. ما معتقد هستیم که به مالکان این مجموعه اجحاف شده است. در گذشته بر اساس مجوزهای قانونی از مراجع مختلف حدود ۵۰ درصد از مالکان موفق شدند که پروانه ساخت دریافت نمایند، اما اکنون همسایه همان افراد اجازه ساخت ندارند و این ضایع شدن حق سایر مالکان این مجموعه باغ شهری می‌باشد. از این رو خواستار برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان محیط زیست کشور و سایر مسئولان مرتبط هستیم تا این مشکل بزرگ 
برطرف گردد.
در ادامه جلسه، عزیزی نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و اربعین حسینی، با آرزوی خدمت شایسته به شهروندان و با تشکر از اعضای شورا و شهردار صدرا برای خدمت به مردم شهر صدرا گفت: امید است این جلسه و جلسات مشابه بتواند بخشی از مسائل و مشکلات و نیازهای مردم شهر صدرا را مرتفع نماید؛ همچنین بتوانیم از این جلسات دستاوردی برای مردم ولایت‌مدار شهر صدرا داشته باشیم. عزیزی بیان کرد: فلسفه وجودی شهرهای جدید و ضرورت توجه به این شهرها بسیار مهم می‌باشد که اگر این موضوع خوب بیان و اجرایی شود، بیشتر مشکلات خود به خود حل خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی