[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

دلیل اصلی لغو بازی ملوان و فولاد ، روزنامه شیراز نوین

لغو بازی ملوان انزلی و فولاد به دلیل بارش باران و نامساعد بودن چمن ورزشگاه تختی انزلی باعث شد تا حرف و حدیث‌هایی در مورد لغو این بازی به وجود بیاید. حتی باشگاه ملوان انزلی به این موضوع معترض شد و پژمان نوری در مصاحبه‌ای از این تصمیم گلایه کرد و عنوان داشت که بدون حضور ناظر و نماینده استان این تصمیم گرفته شده است. 
در این راستا سهیل مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار آخرین خبر اظهار داشت: برخی دوست دارند که از هر چیزی حاشیه سازی کنند. داور بازی یک بار صبح و یک بار هم ساعت 3 بعد از ظهر از زمین بازدید کرده و تشخیص به لغزنده بودن زمین و آب گرفتگی در برخی از نقاط زمین داده است. فیلم این بازدید هم موجود است. از روز قبل به باشگاه ملوان اعلام شده بود روی زمین کاور بکشند اما زیر بار نرفته‌اند و گفته‌اند که شرایط آب و هوایی در اینجا همیشه همین طوری است. 
وی افزود: متأسفانه گفته‌اند که داور در ورزشگاه حاضر نشده و از راه دور این تشخیص را داده که درست نیست. من نمی‌خواهم در مورد آن‌هایی که گلایه می‌کنند قضاوتی داشته باشم. ما هم نگفتیم که زمین تبدیل به استخر شده است اما در برخی از نقاط زمین آب گرفتگی ایجاد شده و به تشخیص داور استوک بازیکنان تا بند کفش‌شان در آب فرو می‌رفته است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی