[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

ثبت اولین پیروزی با ۱٠ نفر، روزنامه شیراز نوین

میثم محجوبی- گروه ورزش
پس از نزدیک به یک سال، نخستین پیروزی تیم فجر شهید سپاسی شیراز رقم خورد. در چهارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، دیشب تیم فجر شهید سپاسی شیراز میزبان چادرملو اردکان یزد بود و در پایان با دو گل حریف خود را شکست داد.
در این مسابقه، فجر شهید سپاسی با ترکیب یوسف بهزادی، داوود رجبی، سعید ایرانخواه، محمدحسین خسروی، محمدعرفان معصومی، سعید زارع، حسین مهربان، حامد بحیرایی، محمد آژیر، رسول بهاروندی و علی آل کثیر به میدان آمد و در سوی مقابل گودرز داوودی، سعید محمدی فرد، پیمان شیرزادی، امید سام کن، مصطفی کیانی، میلاد قربانی، محمد عبادزاده، علی خدادادی، رضا محمودآبادی، ابوالفضل بابادی و نیما مختاری در ترکیب چادرملو 
حضور داشتند.
این بازی را چادرملو بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۹ شوت سنگین محمودآبادی از فاصله دور به تیر دروازه فجر شهید سپاسی برخورد کرد، اما یک دقیقه بعد فرار علی آل کثیر پشت مدافعان چادرملو باعث شد تا مهاجم فجر با دروازه‌بان حریف تک به تک شده و با یک ضربه دقیق توپ را به تور دروازه برساند. ده دقیقه بعد آل کثیر می‌توانست دومین گل خودش و تیمش را به ثمر برساند، اما روی ارسال مهربان، ضربه او در دستان گودرز داوودی آرام گرفت. در دقیقه ۳۴ روی یک ارسال ضربه آزاد دروازه فجر باز شد ولی کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد.  در نهایت نیمه نخست با یک گل به سود فجری‌ها به پایان رسید. در نیمه دوم و در دقیقه ۵۲ توپ‌ربایی مهربان باعث شد تا در موقعیت عالی گلزنی قرار بگیرد، اما ضربه او به شکل خطرناک از بالای دروازه عبور کرد. در ادامه تیم چادرملو چند موقعیت روی دروازه فجر ایجاد کرد، اما اتفاق مهم در دقیقه ۶۶ افتاد که محمد آژیر مدافع تجربه‌ها با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. فجری‌ها پس از ۱۰نفره‌شدن به‌طور کامل عقب کشیده و به دفاع مطلق از گلشان پرداختند. چادرملو نیز برای اینکه دست خالی میدان را ترک نکند، چندین موقعیت روی دروازه فجر ایجاد کرد و در دقیقه ۹۶ می‌توانست با یک پرتاب اوت به گل برسد؛ اما مدافعان فجر توپ را به کرنر فرستادند. یک دقیقه بعد فجر شهید سپاسی روی تنها موقعیت خود پس از ده‌نفره‌شدن، توسط ابوالفضل بابایی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد که این مهاجم تازه‌وارد با یک ضربه دقیق توپ را به سقف دروازه چادرملو چسباند. بدین ترتیب بازی با دو گل به سود فجر شهید سپاسی به پایان رسید و این تیم با ۶ امتیاز خود را به جمع تیم‌های مدعی رساند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی