[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

تکاپوی پروژه‌های گازرسانی در شهرستان شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: عملیات گازرسانی به روستاهای شهرستان شیراز تداوم دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی‌اکبر میدان‌شاهی با اشاره به این موضوع که شرکت گاز استان درصدد جبران محرومیت‌های شهرستان شیراز در حوزه گازرسانی است، اظهار داشت: با اجرای بیش از 21 کیلومتر شبکه گذاری، تعداد 150 انشعاب در 2 روستای بردج و نجم آباد از توابع بخش سیخ دارنگان شیراز واگذار شده و 158 خانوار با اعتباری بالغ بر 25میلیارد تومان از نعمت گازرسانی برخوردار شدند.
وی با تشریح برخی از مشخصات این پروژه خاطرنشان کرد: عملیات گازرسانی به روستای نجم آباد از توابع سیاخ دارنگون شهرستان شیراز مشتمل بر بیش از ده‌هزار متر لوله گذاری به همراه حمل، نصب و راه اندازی ایستگاه T.B.S فلت با ظرفیت 5هزار مترمکعب بر ساعت است. همچنین عملیات خرید، ساخت، نصب و راه اندازی یک دستگاه سیستم صاعقه گیر به همراه عملیات ساختمانی مربوطه به روش تأمین کالا، تجهیزات و نصب به صورت توأم PC فهرست بهایی و 60 فقره انشعاب در این پروژه‌ها اجرا شده است. این مقام مسئول در ادامه با اشاره به این موضوع که این پروژه‌های گازرسانی در دو روستای شهرستان شیراز در آستانه بهره برداری قرار دارند، اظهار داشت: بیش از 11هزار متر شبکه پلی اتیلن به روستای بردج از توابع شهرستان شیراز به روش تأمین کالا و تجهیزات و نصب به صورت توأم PC به صورت فهرست بهایی انجام گرفت و در طی آن 90 فقره انشعاب اجرا شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در بخش دیگری از سخنان از کلنگ زنی پروژه‌های گازرسانی به 11 روستا در شهرستان شیراز خبر داد و افزود: با اجرای 87 کیلومتر شبکه گذاری تعداد 1145 خانوار از نعمت گازرسانی برخوردار شده و اعتبار این پروژه 158میلیارد تومان خواهد بود. این گزارش می‌افزاید: شهرستان شیراز یکی از پرجمعیت‌ترین شهرستان‌های جنوب کشور است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی