[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

توزیع سبد کالا حاوی محصولات لبنی بین نیازمندان ، روزنامه شیراز نوین

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس از توزیع ۴۰هزار سبد حاوی کالاهای لبنی بین مددجویان ساکن مناطق محروم این استان خبر داد.
محمد بدری به خبرنگاران گفت: توزیع بسته‌های حاوی کالاهای لبنی بین مددجویان کمیته امداد ساکن در مناطقی از فارس که بر اساس شاخص‌های تعیین شده، ضریب محرومیت 7 تا 9 را دارند، توزیع شده است.
معاون حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: با توجه به آزادسازی قیمت محصولات لبنی، این قبیل کالاها در سبد غذایی برخی خانواده‌ها کاهش یافته است.
بدری با بیان اینکه توزیع سبد کالاهای لبنی با دستور رئیس کمیته امداد کشور و مدیرکل کمیته امداد فارس و مساعدت بنیاد مستضعفان اجرایی شده است، اضافه کرد: ماست، شیر، پنیر و خامه صبحانه اقلام توزیعی این 
مرحله است.
او خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۶۲هزار و ۲۲۵ خانوار تحت حمایت کمیته امداد فارس هستند و از تمام خدمات این نهاد در سرفصل‌های معیشت، اشتغال، مسکن، فرهنگی و درمان بهره مند می‌شوند.
به گفته بدری، از این تعداد بیش از ۷۰هزار خانوار در مناطق با ضریب محدودیت ۶ تا ۹ ساکن هستند و در این مرحله ۲۰ درصد از جمعیت مذکور سبد کالای لبنی دریافت می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی