[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

یک کشته و سه مصدوم در تصادف کمربندی جوادیه شیراز، روزنامه شیراز نوین

برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در جاده کمربندی جوادیه شیراز یک کشته و سه مصدوم داشت.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد: این حادثه ساعت ۳:۲۱ بامداد روز ۲۲ شهریورماه در جاده کمربندی جوادیه روی داد که بلافاصله پس از تماس رانندگان خودرو‌های عبوری با سامانه ۱۲۵، آتش نشانان ایستگاه ۱۵ به همراه گروه امداد و نجات با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز به محل حادثه 
اعزام شدند.
بر اساس گزارش اعلامی، دو دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و ام‌جی به شدت با یکدیگر برخورد کرده و هر دو وسیله نقلیه در مسیر متوقف شده بودند.
سرنشینان هر دو خودرو (دو خانم و یک آقا سرنشین خودروی ۲۰۶ و یک آقا راننده خودروی ام جی) به شدت مصدوم و در اتاقک خودرو‌ها گرفتار بودند.
آتش نشانان بی درنگ پس از قطع برق هر دو وسیله نقلیه، علائم هشداردهنده را در مسیر قرار دادند و با استفاده از تجهیزات مخصوص، عملیات رهاسازی افراد محبوس را آغاز کردند. نیرو‌های آتش نشانی پس از انتقال سرنشینان به خارج از کابین وسایل نقلیه، هر چهار مصدوم را برای انجام معاینات پزشکی، تحویل امدادگران اورژانس دادند.
متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی، مرگ راننده مرد جوان خودروی پژو ۲۰۶ تأیید شد و دیگر سرنشینان به دلیل مصدومیت شدید راهی مراکز درمانی شدند.
آتش نشانان در پایان، بقایای به جای مانده از حادثه را از سطح جاده پاک‌سازی کردند و در پایان، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی