[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

سوخت زمستانی ذخیره شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اظهار داشت: تمهیدات لازم برای ذخیره سازی مناسب سوخت انجام شده و سوخت موردنیاز مناطق سخت گذر و عشایری استان قبل از شروع فصل سرما توزیع می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، اسداله طاهری از برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم به منظور ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده‌های نفتی در استان خبر داد و گفت: تمهیدات لازم در خصوص آمادگی این منطقه در راستای سوخت رسانی مطلوب‌تر به مردم و مصرف کنندگان با شروع فصل سرما صورت پذیرفته است.
وی فارس را با مصرف روزانه ۱۳میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی، چهارمین مصرف کننده سوخت در کشور عنوان کرد و افزود: ذخیره‌سازی مناسب سوخت در انبار‌های نفت استان صورت گرفته و مشکلی درخصوص تأمین سوخت زمستانی وجود ندارد. وی با اشاره به موقعیت جفرافیایی و وسعت استان و همچنین عدم اتصال استان به خطوط انتقال فرآورده‌های نفتی، تأمین و توزیع سوخت مناطق سخت گذر و سردسیر استان، مصرف کنندگان جزء و عمده به ویژه نیروگاه‌های برق وکارخانجات سیمان را از اولویت‌های سوخت‌رسانی شرکت با شروع فصل سرما برشمرد و اظهارکرد: با تمهیدات و هماهنگی‌های انجام شده، سوخت جایگزین برای این مصرف کنندگان به ویژه در مناطق شمالی استان قبل از شروع سرما آغاز شده است. این مقام مسئول، دیدار با فرمانداران و مسئولان شهرستان‌های استان، هماهنگی با سازمان تعاون روستایی و عشایری، نظارت و بازدید‌های دوره‌ای منظم بر عملکرد فروشندگان مواد نفتی، مصرف‌کنندگان جزء و عمده، هماهنگی با نیروگاه‌ها برای خرید به‌موقع فرآورده از طریق سامانه سدف، هماهنگی با انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل، مالکان نفت‌کش‌ها و رانندگان نفت‌کش را ازجمله اقدامات این منطقه در راستای سوخت‌رسانی به‌موقع در فصل زمستان برشمرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی