[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

وزیر کشور: کرایه بازگشت از عراق تعدیل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور با اشاره با اینکه تردد در مرزهای کشور روان است، درباره گرانی کرایه‌ وسایل نقلیه برای بازگشت زائران گفت: خودروهایی از کشور به داخل خاک عراق فرستاده می‌شود تا هم کرایه‌ها کمتر و هم روند انتقال ایرانی‌ها سریع‌تر انجام شود.
به گزارش ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه در گفت‌وگوی خبری با بیان اینکه پیگیر رفع گرانی کرایه‌ خودروها هستیم، اظهار داشت: البته دولت عراق هم تذکراتی داده است که قیمت‌های عرف رعایت شود. این‌ مورد تأکید دولت عراق است و از دیگر سو، وسایل حمل و نقل ایران هم آماده انتقال زائران هستند.
وی درباره آخرین وضعیت مرزهای کشور گفت: چند روزی است که شاهد تردد روان در مرزهای کشور هستیم و رفت و آمدهای زائران به خوبی انجام می‌شود. 
وزیر کشور با بیان اینکه در هر ۶ مرز تسهیلات خوبی برای زائران مهیا شده است، افزود: امکانات خدمات‌رسانی خوبی هم فراهم شده است و در هر دو طرف مرزها مشکلی وجود ندارد.  
وحیدی درباره گذرنامه زائران گفت: پیش‌بینی شده زائران در نقاط مرزی از جمله خرمشهر و قصر شیرین بتوانند گذر مرزی موقت بگیرند.
وی با بیان اینکه زیرساخت‌ها برای عزیمت زائران فراهم است، گفت: تاکنون بیش از ۳میلیون نفر وارد خاک عراق شده‌اند و نیمی از این‌ جمعیت هم به کشور بازگشته‌اند؛ البته این آمار رو به افزایش است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی