[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

تقویت زیست‌بوم کسب‌وکار ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گفت: با تدوین اطلس سرمایه گذاری استان، جایگاه زیست بوم کسب و کار تقویت می‌شود. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، جلسه وبینار بررسی و امکان سنجی تدوین اطلیس سرمایه گذاری استان با معاونت سرمایه گذاری وزارت کشور با حضور سید مهدی خادمی سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری، دایی مدیرکل اقتصاد و دارایی و دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سالن جلسات شهید سلیمانی اداره کل اقتصاد و دارایی برگزار شد.
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری با اشاره به ظرفیت‌ها و فرصت‌های مطلوب اقتصادی استان که بسیار مستعد سرمایه گذاری است، ابراز داشت: با توجه به تجربه روند سرمایه گذاری ضروری است بسته‌های مناسب سرمایه گذاری تهیه شود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
خادمی اراضی و عرصه‌های ملی را هسته و نیازمندی اصلی اطلس سرمایه گذاری استان دانست و اضافه کرد: با نقشه هوشمندی که در اطلس‌ها دیده شده، حریم‌ها، قوانین مزاحم، استعلام‌ها و مجوزهای غیرضروری جرح و تعدیل شده است. وی تأکید کرد: با تلاش مجدانه و همت مضاعف استاندار، زمینه مساعدی برای تسهیل روند سرمایه گذاری در استان فراهم شده است و حصول به اهداف مدنظر قابل‌تحقق است. سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری در پایان گفت: در سند تحول دولت سیزدهم شاهد تحولات و برنامه‌ریزی‌های امیدوارکننده‌ای در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هستیم که قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از مهم‌ترین آنهاست که از آن می‌توان به‌عنوان انقلابی در این عرصه یاد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی