[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

بسیج رسانه حامی اهل قلم و رسانه است ، روزنامه شیراز نوین

مسئول بسیج رسانه مرودشت مطرح کرد: 
بسیج رسانه حامی اهل قلم و رسانه است 
 حمید معینی- گروه شهرستان‌ها- مرودشت 
مسئول بسیج رسانه مرودشت گفت: بسیج رسانه همواره حامی اصحاب رسانه و قلم بوده و افتخار دارد در کنار خبرنگاران و پیشکسوتان شهرستان که یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌ها و ظرفیت‌های شهرستان هستند، قرار دارد.
فتحی‌فرد مهم‌ترین رویکرد بسیج رسانه را سازمان‌دهی و جذب فعالان حوزه رسانه، خبرنگاران و عکاسان خبری، در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: تعامل، هم‌افزایی، اقدامات مشترک با بسیج و سپاه، کمک به انتشار اخبار مکتوب و تهیه گزارش‌های تلویزیونی، و همچنین انعکاس کمبودها، دستاوردها و عملکردها در حوزه شهرستان از دیگر فعالیت‌های این نهاد است.
وی با بیان اینکه کادرسازی و جذب افراد مشتاق از جمله دانش‌آموزان علاقه‌مند از دیگر اهداف بسیج رسانه است، افزود: تاکنون موفق شده ایم علاوه بر همکاری با خبرنگاران و پیشکسوتان حوزه خبر، ۱۵۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان را نیز جذب و سازمان‌دهی کنیم.
این فعال حوزه رسانه از برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف تقویت سواد رسانه ای فعالان و تلاشگران این عرصه و تلاش برای افزایش بلوغ فکری و اجتماعی و تربیت نیروهای کارآمد در طراز اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین راستا موفق شدیم در چند نوبت برای بسیجیان جدید نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی برگزار کنیم و امیدوار هستیم در آینده، این شهرستان در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی اغنا شود. 
مسئول بسیج رسانه مرودشت در پایان جذب و سازمان‌دهی، جریان سازی فکری و تقویت شیوه خبر و گزارش نویسی و ارتباط مؤثر اجتماعی با جامعه و خبرگزاری‌ها را از مهم‌ترین سیاست‌های بسیج رسانه دانست و ابراز امیدواری کرد که با گذر از موج بیماری کرونا، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی بسیج رسانه مجدداً به صورت دوره‌ای برگزار گردد.
یادآور می‌گردد بسیج رسانه یکی از رده‌های نوپای ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت است که در سال ۱۳۹۶ و در زمان تصدی فرماندهی سپاه ناحیه وقت «سرهنگ جمالی»، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و خبرنگاران و خانواده معزز شهید مصیب درستکار، خبرنگار شهید مرودشتی تأسیس شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی