[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری فارس: فارسی‌ها با ۴ مدال بر قله دوچرخه‌سواری کوهستان، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس از درخشش دوچرخه سواران استان در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان کشوری خبر داد و گفت: فارس با ۳طلا و یک برنز بر قله دوچرخه سواری کوهستان ایران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، محمدجواد کشاورز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستان قهرمانی کشور (کراس کانتری) در دو بخش آقایان و بانوان به مدت چهار روز و در رده‌های سنی بزرگ‌سالان و جوانان در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.
وی گفت: این دوره از مسابقات که به منظور گزینش نفرات برتر برای راهیابی به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی کره جنوبی برگزار شد، تیم فارس توانست در مجموع سکوی قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کند. رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس؛ فرشید صلاحیان و نیما جمشیدی و فراز شکری را نفرات اعزامی ‌تیم کوهستان استان در رده سنی بزرگ‌سالان و علیرضا حاجتی و رامتین بیضاوی به مربیگری و سرپرستی محمد الله یاری را نفرات اعزامی ‌در رده سنی جوانان اعلام کرد.
کشاورز افزود: در بخش بانوان نیز فرانک پرتو آذر و فاطمه عباسی به سرپرستی شیدا آذرنیوشان و کیانا کیانی نفرات اعزامی به این مسابقات بودند.
رئیس هیئت دوچرخه سواری خاطر نشان کرد: در بخش ماده کراس کانتری زنان رده بزرگ‌سالان؛ فرانک پرتوآذر از استان فارس، مونا فرح‌بخشیان از استان تهران و شیرین زرین‌کلاه از استان تهران مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: در بخش ماده کراس کانتری زنان رده جوانان نیز فاطمه عباسی از استان فارس، فرانک شاه‌زیدی از استان اصفهان و ملینا نظام از استان مازندران حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
کشاورز بیان داشت: در بخش ماده کراس کانتری مردان رده جوانان هم؛ بنیامین فنایی از استان خراسان رضوی، کاوان محمدی از استان کردستان و محمدسینا ربیعی از استان مرکزی به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وی در بخش پایانی سخنان خود اعلام کرد که در بخش ماده کراس کانتری مردان رده بزرگ‌سالان هم فراز شکری از استان فارس، پرویز مردانی از آذربایجان شرقی و فرشید صلاحیان از استان فارس مقام اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند و بدین ترتیب استان فارس با ۳طلا و یک برنز بر قله دوچرخه سواری کوهستان ایران ایستاد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی