[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

قدردان تلاش‌های اصحاب رسانه هستیم، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دبیری هیئت فوتبال استان فارس از حضور پررنگ خبرنگاران و عکاسان ورزشی در مسابقه فجر شهید سپاسی شیراز و چادرملو اردکان یزد قدردانی کرد.
قاسم محمدی با اشاره به نقش پررنگ رسانه‌ها در موفقیت تیم‌های ورزشی گفت: هیئت فوتبال استان فارس تمامی تلاش خود را به منظور برگزاری شایسته مسابقات انجام داده و خبرنگاران و عکاسان ورزشی را یار و یاور 
خود می‌داند.
وی با ابراز امیدواری مبنی بر تداوم موفقیت‌های نمایندگان استان فارس در عرصه‌های ورزشی، افزود: این دیدار با استقبال پرشور خبرنگاران و عکاسان ورزشی همراه بود. گزارش‌های تصویری و نقدهای تخصصی اصحاب رسانه در برگزاری بهتر مسابقات تأثیر بسزایی دارد.
این مقام مسئول با پذیرش برخی از مشکلات زیرساختی که در ورزشگاه وجود دارد، اظهار داشت: در مواردی نظیر صندلی‌های جایگاه با کم و کاستی‌هایی روبه‌رو هستیم که در حیطه وظایف هیئت فوتبال استان نیست و اداره کل ورزش و جوانان فارس به عنوان متولی اصلی ورزشگاه با جدیت و برنامه‌ریزی خوبی که انجام داده، نسبت به برطرف ساختن آنها اقدام می‌کند که وظیفه خود می‌دانم از مدیرکل که از جنس فوتبال است، تشکر کنم. سرپرست دبیری هیئت فوتبال استان فارس با اشاره به شیطنت‌های عده انگشت‌شماری که همواره به‌دنبال حاشیه‌سازی هستند، اظهار داشت: پس از پایان مسابقه در سالن کنفرانس میزبان اصحاب رسانه بودیم و این حق تیم مهمان و میزبان است که اعضای تیم رسانه‌ای خود را به سالن کنفرانس آورند. در همین زمینه مصاحبه مطبوعاتی دیدار تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز و چادرملو اردکان یزد با نظم و بدون هیچ حاشیه خاصی برگزار شد که این موضوع رضایت مربیان هر دو تیم را در پی داشت. محمدی در پایان خاطرنشان کرد: هیئت فوتبال استان فارس خدمتگزاری به اصحاب رسانه را وظیفه خود دانسته و با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد، همواره در کنار خبرنگاران و عکاسان ورزشی خواهد بود.
بر اساس این گزارش، شایان ذکر است در چهارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال، تیم فجر شهید سپاسی شیراز میزبان چادرملو اردکان یزد بود و در پایان تیم شیرازی با دو گل حریف خود را شکست داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی