[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

روند کارشناسی اماکن ورزشی فارس بررسی شد، روزنامه شیراز نوین

در نشست تخصصی با مدیر کل حقوقی وزارت ورزش و جوانان پیگیری پرونده‌های حقوقی ورزش و جوانان استان و بررسی روند کارشناسی اماکن ورزشی با توجه به قوانین و مقررات بالا دستی نقد و بررسی شد. 
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان فارس، دکتر حیدر صفر‌پور مدیر کل ورزش و جوانان در دیدار با مدیر کل حقوقی وزارت ورزش و جوانان به رابطه ورزش با آموزه‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: ورزش درس‌های زیادی دارد که مسئولیت پذیری، جمعی کار کردن، نظم پذیری، احترام به نظر دیگران، تسلیم شدن در برابر مقررات و افزایش اعتماد به نفس از جمله آن‌هاست و باید این معیارها در زندگی جمعی حاکم شود. وی افزود : با توجه به تعدد پرونده‌های حقوقی در محاکم قضایی باید نگاه درست و واقع‌بینانه به ابعاد این پرونده‌ها در زمینه ورزش داشت و ابعاد و زوایا و آثار مادی و معنوی آن را احصاء و بر مبنای آن‌ها فرهنگ‌سازی کرد.
دکتر صفرپور در خصوص نیاز به بررسی روند کارشناسی اماکن ورزشی نیز اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی، کارشناسی اماکن ورزشی از طریق کارشناسان رسمی ‌دادگستری صورت می‌پذیرد که نگاه این کارشناسان نگاه ورزشی به اماکن نیست و بیشتر با دید عمرانی کارشناسی‌ها صورت می‌گیرد و نیاز به اصلاح بررسی روند کارشناسی اماکن ورزشی با توجه به قوانین بالا دستی کاملاً محسوس می‌باشد.
در ادامه نیز دکتر حیدر صفرپور با حضور در دفتر معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ضمن دیدار با مدیر کل امور استان‌ها، در خصوص سایر مسائل اداری و پیگیری امور مربوط به استان و تخصیص اعتبارات ورزش و جوانان استان فارس با معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان و امور استان‌ها گفت‌وگو کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی