[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۷
  • دوره جدید

تماشاگران سینما کمدی را پس می‌زنند؟، روزنامه شیراز نوین

مدیر پردیس سینمایی آزادی با اشاره به اینکه جدول اکران سینماها تا آخر سال با تعداد زیادی فیلم کمدی‌ وضع خوبی خواهد داشت، از ادامه این شرایط و احتمال پس زدن مخاطب ابراز نگرانی کرد.
به گزارش ایسنا، سجاد نوروزی درباره اختلاف زیاد تعداد مخاطبان فیلم‌های در حال اکران که حتی سبب نگرانی برخی صاحبان فیلم‌های در نوبت نمایش برای اکران فیلم‌های جدیدتر شده و نیز انتقادهایی درباره کم بودن سانس اکران بعضی فیلم‌ها، بیان کرد: در حال حاضر، نزدیک به ۱۵ فیلم روی پرده در حال اکران هستند و بیشتر مجموعه‌های سینمایی به این تعداد، سالن ندارند و پردیسی مثل آزادی نمی‌تواند تمام فیلم‌ها را اکران کند و مجبور به انتخاب است، اما مشکل بعضی فیلم‌های روی پرده از جمله فیلم‌های ارگانی کمبود سانس نیست.
او با اشاره به اینکه پردیس سینمایی مگامال سرگروه فیلم «بابا سیبیلو» گفت: این سینما یک سالن خود را با سانس کامل در اختیار این فیلم قرار داده بود و در هفته اول اکران فقط ۱۵ میلیون تومان بلیت فروخت، اما همین‌که تبلیغات فیلم را شروع کردند، فروش هم افزایش پیدا کرد؛ بنابراین مشکل اصلی در تبلیغات است نه تعداد سانس. البته در گذشته تعداد سانس‌های نمایش‌دهنده یک فیلم تعیین‌کننده بود ولی الآن این‌طور نیست.
وی یادآور شد:‌ سال ۱۳۹۸ که فیلم‌های «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» در یک زمان اکران شدند، تعداد سانس‌ها تعیین‌کننده بود، اما در حال حاضر به‌دلیل فاصله زیادی که بین فیلم اول جدول فروش با فیلم دوم وجود دارد، بحث کردن درباره سانس یک شوخی است.
نوروزی درباره پیش‌بینی‌ خود از اکران در ماه‌های آینده گفت: فعلاً سینماها در سیطره آثار کمدی است و تا چند ماه آینده هم این وضعیت ادامه خواهد داشت به‌خصوص آنکه فیلم‌های غیرکمدی مهمی هم در چند وقت اخیر چندان زیاد ساخته نشده است. در حالی که از آن طرف، فیلم «هتل» مسعود اطیابی و محمد شایسته ساخته شده، «جلبک» قرار است توسط سازندگان «فسیل»(کریم امینی و ابراهیم عامریان) ساخته شود، کمدی «شهر هرت» از محمدحسین فرح‌بخش به زودی اکران می‌شود، «ویلای ساحلی» کیانوش عیاری در راه است و «گیجگاه» با بازی حامد بهداد هم کمدی دیگری است که همگی می‌توانند مخاطب خوبی را جذب کنند و به نظرم تا آخر سال با این کمدی‌ها وضع سینما خوب باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی