[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

بازگشت زائران به فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ضمن اعلام بازگشت 78 درصد از زائران به استان اظهار داشت: 7 شرکت مسافری متخلف تعطیل و غیرفعال شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، علیرضا راستیار ضمن اعلام بازگشت 78 درصد زائران تا پایان روز ۲۶ شهریور به استان اظهار داشت: 7 شرکت حمل و نقل مسافری و کارت هوشمند 9 ناوگان اتوبوسی که در امر جابه‌جایی زائران مرتکب تخلف شده بودند، غیرفعال شدند.
وی از زائران خواست هرگونه تخلف را به پلیس راه و همکاران راهداری و حمل و نقل که در ایستگاه‌های کنترل دروازه ای استان مستقر هستند، اعلام کنند. همچنین تلفن 141 راهداری به صورت شبانه‌روزی در خدمت همشهریان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس درباره قیمت بلیت اتوبوس بیان داشت: اتوبوس‌های 25نفره 451هزار تومان و 44نفره 306هزار تومان از شیراز به شلمچه در زمان رفت و اکنون در زمان برگشت می‌باشد و در این زمینه نیز در پایانه کاراندیش شیراز با حضور کارشناسان حمل و نقل این اداره کل و تشکل صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافر و همچنین تعیین جایگاه اربعین نظارت بر قیمت‌های مصوب صورت می‌پذیرد. راستیار با اشاره به اینکه 500 راهدار و کارشناس حمل و نقل استان در طرح اربعین سال جاری خدمت رسانی می‌کنند، اظهار داشت: این طرح تا 31 شهریور ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است از ابتدای شهریور تا پایان روز ۲۶ شهریور نزدیک به 60هزار نفر از استان با اتوبوس به شلمچه و مهران عزیمت کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی