[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

دختر شما همچون دختر خود من است، روزنامه شیراز نوین

 مدیرکل روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری خبر داد که رئیس‌جمهور با خانواده مهسا امینی تماس گرفته است.به گزارش ایسنا، محمدمهدی رحیمی در توییتی نوشت: رئیس‌جمهور ظهر دیروز در تماس تلفنی با خانواده مرحوم مهسا امینی گفت‌وگو کرد.
سید ابراهیم رئیسی در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی، ضمن ابراز همدردی با این خانواده و طلب صبر و اجر برای آنان در این مصیبت، گفت: من در جریان سفر ازبکستان از این واقعه مطلع شدم که بلافاصله به همکارانم دستور دادم تا بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند و مطمئن باشید این موضوع را از دستگاه‌های مسئول مطالبه خواهم کرد تا ابعاد آن روشن شود. رئیس‌جمهور در این تماس تلفنی که دیروز ظهر برقرار شد، با تأکید بر اینکه همه دختران ایران را همچون فرزندان خود می‌داند، افزود: دختر شما همچون دختر خود من است و احساس من این است که این حادثه برای یکی از عزیزان خود من پیش آمده است. اینجانب را در مصیبت خود شریک و همدرد غم و اندوهتان بدانید.
در این تماس تلفنی، خانواده مرحومه امینی ضمن تشکر از دستور فوری رئیس‌جمهور برای رسیدگی به حادثه و همچنین تماس و ابراز همدردی او، خواستار پیگیری مسئله تا روشن شدن ابعاد موضوع شدند. مهسا امینی دختر اهل سقز چند روز قبل در تهران توسط گشت ارشاد بازداشت شد و به دلیل ایست قلبی درگذشت و روز شنبه در سقز به خاک سپرده شد. وزیر کشور دستور پیگیری علت فوت او را صادر کرد. وزیر کشور شنبه شب اعلام کرد تاکنون گزارشی از ضرب و شتم نرسیده است. او اعلام کرد که منتظر است تا گزارش نهایی پزشکی قانونی و سایر نهادها در این رابطه به او برسد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی