[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: تعدادی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های معظم شهدا، روز ۳۰ شهریور در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب 
دیدار می‌کنند.
به گزارش ایرنا، سردار بهمن کارگر روز یکشنبه در نشست خبری اعلام برنامه‌های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌های امسال هفته دفاع مقدس با شعار «ما مقاوم هستیم» برگزار می‌شود.
وی با اعلام اینکه در نیروهای مسلح معاونان هماهنگ‌کننده، در وزارتخانه‌ها معاونان وزرا و در استان‌ها هم استانداران مسئولیت این ستادها را برعهده دارند، اظهار داشت: در سراسر کشور ۴۷۷ ستاد در این رابطه فعال هستند.
سردار کارگر با بیان اینکه تعداد کل برنامه‌های هفته دفاع مقدس ۱۲۶۴ برنامه است، گفت: در مجموعه سازمان‌های لشگری ۲۵۴ برنامه و در نهادهای کشوری ۱۰۱۰ برنامه برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته تکریم از یک‌میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت است.
وی با بیان اینکه امسال نیز توفیق داریم تا به مناسبت ایام دفاع مقدس در محضر رهبر معظم انقلاب باشیم، اظهار داشت: این مراسم روز ۳۰ شهریور در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) برگزار می‌شود که تعدادی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، هنرمندان، مداحان و تعدادی از اقوام در این مراسم حضور دارند و از آنجا به صورت زنده با همه استان‌ها ارتباط برقرار و به صورت زنده نیز از شبکه‌های تلویزیونی پخش خواهد شد.
سردار کارگر در پاسخ به سؤال ایرنا درباره رونمایی از دستاوردهای دفاعی در هفته دفاع مقدس، گفت: یکی از برنامه‌های وزارت دفاع در هفته دفاع مقدس رونمایی از تعدادی از تولیدات صنایع دفاعی است که جزئیات آن در وقت مقرر توسط وزارت دفاع اعلام خواهد شد. رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، برگزاری مراسم شب شعر و خاطره به تعداد ۲۲۴ برنامه و اجرای نمایش و تئاتر خیابانی به تعداد ۲۹ نمایش، برگزاری رژه دریایی نیروهای مسلح در استان هرمزگان، برگزاری گرامیداشت عملیات کمان ۹۹، برگزاری گرامیداشت شهدای عملیات ثامن الائمه(ع)، برگزاری مراسم تجلیل از عشایر دوران دفاع مقدس، برگزاری کنگره ملی شهدای منا (لاله‌های سفید)، برگزاری مراسم یادواره شهدای محلات (طرح آبروی محله)، برگزاری اجلاسیه منطقه‌ای شهدای هنرمند و پیشمرگ مسلمان کُرد، تولید و پخش مستندهای دفاع مقدس، رزمایش کمک‌های مؤمنانه و کمک به اقشار محروم، برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی و انجام ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی