[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

عرضه توان فارس در نمایشگاه ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس بر لزوم برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در معرفی توانایی و ظرفیت‌های اقتصادی کشور تأکید کرد و گفت: فارس دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف به ویژه صنایع تبدیلی است و بی تردید حضور فعالان این استان و معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در چنین نمایشگاه‌هایی، تأثیر بسزایی در توسعه اقتصادی دارد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، مرتضی شریفی با اشاره به برگزاری نمایشگاه و جشنواره گاسترونمی غذا و نوشیدنی افزود: امید است در این نمایشگاه حضور فعالان صنعت غذا و صنایع تبدیلی فارس را شاهد باشیم؛ چراکه معرفی ظرفیت‌های این استان رونق هرچه بیشتر صنایع در فارس و کشور را در پی خواهد داشت.
وی به مجموعه نمایشگاه‌های صنعت غذا و نوشیدنی اشاره کرد و گفت: این رویدادها می‌تواند ضمن معرفی این صنعت، زمینه رونق تولید و توسعه صادرات صنایع غذایی و موجبات احیای خوراک و نوشیدنی ایرانی را فراهم نماید. به گفته مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، صنعت غذا دارای ظرفیت‌های تولیدی بسیار بالایی است که می‌تواند بخش عمده ای از صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص دهد و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند مسیر رونق تولید در صنعت غذا را به عنوان یکی از صنایع پیشران فراهم نماید. گفتنی است این نمایشگاه و جشنواره از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب پایتخت 
برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی