[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

گام مسکن ملی استوار است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس اعلام کرد که تاکنون ۱۸۵هزار و ۱۰۹ متقاضی در ۱۰۸ شهر این استان در قالب طرح ملی نهضت مسکن ثبت‌نام کرده‌اند. عطاءالله زمانی پیشرفت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فارس را مطلوب توصیف کرد و به خبرنگاران گفت: از مجموع ۱۰۸ شهر متقاضی مسکن در این طرح ملی، ۲۶ شهر در حوزه راه و شهرسازی لارستان و ۸۲ شهر در سایر مناطق استان فارس قرار دارد.
زمانی خاطرنشان کرد: ۹۸۷۱ متقاضی در این طرح آورده خود را واریز کرده‌اند که وجه واریزی ۹۶۵۲ متقاضی بیش از ۴۰میلیون تومان بوده است. او با بیان اینکه ۳۱۸۱ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن استان فارس در مرحله طراحی قرار دارد، گفت: برای ۱۸۶۱ واحد مسکونی پروانه ساخت صادر شده، ۵۸۱ متقاضی با بانک عقد قرارداد کرده‌اند و در مرحله دریافت تسهیلات هستند و عملیات اجرایی ۷۰۳ واحد آغاز شده است.
زمانی همچنینی از آغاز عملیات بتن ریزی فونداسیون و زیرساخت بلوک یک از سایت ۱۴۸واحدی طرح نهضت ملی نشاط در شیراز خبر داد و گفت: این مجموعه در ۲ بلوک ۴۹واحدی و یک بلوک ۵۰واحدی اجرایی و احداث می‌شود.
مدیرکل بنیاد مسکن فارس همچنین به شروع احداث سازه بلوک‌های سایت ۱۴۰واحدی بوم محله شهرک نشاط نیز خبر داد و گفت: این سایت در ۳۴ بلوک ۲طبقه با سازه بتن آرمه و حیاط مجزا 
در حال اجراست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی