[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

شمار جان‌باختگان کرونا در فارس به ۸۱۴۵ نفر رسید، روزنامه شیراز نوین

طبق آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص وضعیت شیوع کرونا در فارس و با اضافه شدن سه مورد فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان این بیماری در فارس به ۸۱۴۵ نفر رسید.
به استناد آخرین گزارش آماری وضعیت شیوع کرونا در فارس، از ابتدای شیوع این بیماری تا صبح یکشنبه ۲۷ شهریور، دومیلیون و ۲۳۲هزار و ۶۴۸ تست تشخیصی مولکولی و تست سریع در آزمایشگاه‌های فارس تهیه شده که با بررسی نمونه‌های انجام شده، ۶۵۸هزار و ۶۲۸ بیمار مثبت شناسایی شده است. این گزارش حاکیست، با بستری ۳۸ بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، هم اکنون ۲۴۸ بیمار مثبت و مشکوک دارای علائم در بیمارستان‌های فارس بستری هستند که از این تعداد، ۴۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های ICU مراقبت‌های ویژه درمانی دریافت می‌کنند. متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳ مورد جدید فوتی کووید ۱۹ در فارس ثبت شده و مجموع جان باختگان ناشی از کووید ۱۹ از ابتدای شیوع بیماری تاکنون، به هشت‌هزار و ۱۴۵ نفر رسید. همچنین از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون، ۶۴۹هزار و ۸۵۶ هم استانی مبتلا به کووید ۱۹ بهبود یافته‌اند که از بیمارستان‌ها ترخیص یا از ایزوله خانگی خارج شده‌اند.
تعداد واکسن کرونای تزریق شده در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، به استناد این گزارش به هشت‌میلیون و ۲۷۶هزار و ۱۴۹ دوز رسیده است.
این گزارش حاکیست که از کل واکسن‌های تزریق شده کرونا، سه‌میلیون و ۴۳۳هزار و ۴۷۹ دوز نوبت اول، سه‌میلیون و ۱۴۰هزار و ۳۲ دوز نوبت دوم، یک‌میلیون و ۵۷۳هزار و ۶۱۸ دوز نوبت سوم و ۱۲۹هزار و بیست دوز یادآور واکسن بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی