[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

درخشش فارس در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور، روزنامه شیراز نوین

تیم فارس ۱۶ مدال ارزشمند و ۲ کاپ تیمی ‌در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کسب کرد.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس در اين باره گفت: مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی پرورش اندام جهت اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۲۲ اسپانیا به میزبانی شهر کرمان با حضور تیم‌های منتخب استان‌های سراسر کشور  برگزار شد و فارس با ۱۶ مدال رنگارنگ توانست در رشته بادی بیلدینگ نایب قهرمان کشور شود و همچنین در رشته فیزیک مقام سوم کشور را کسب نماید.
محمد علی فرهنگ مهر افزود: سرپرست تیم فارس محمد جواد پرهیزی نایب رئیس هیئت، سرمربیگری تیم اکبر سلطانی مسئول کمیته مربیان هیئت و مربیگری تیم به عهده‌ ذبیح الله زرین کلاه بود و همچنین داوران فارسی حاضر در مسابقات که به قضاوت  صارم لشکری دبیر کمیته داوران هیئت، یوسف فرامرزی و نیما کاری بودند؛ در بخش کمیته فنی مسابقات محمد علی اکبری عضو کمیته فنی فدراسیون و مسئول کمیته فنی هیئت فارس نیز حضور داشت.
وی نتایج تیم فارس در مسابقات کشوری کرمان را به شرح ذیل اعلام کرد: 
روز اول مسابقات:
رشته فیزیک رده سنی جوانان: محمد علی یزدان پرست مدال طلا. 
رشته فیزیک رده سنی  بزرگ‌سالان:  دسته اول: سیامک شهنامه مقام ششم  دسته سوم: محمدعلی یزدان پرست مدال نقره،  دسته چهارم: احسان محجوب نیا مقام پنجم، دسته پنجم : سعید طالبی مقام پنجم،  دسته ششم: ایمان حسن زاده مدال نقره.  
رشته فیزیک کلاسیک رده سنی جوانان: علیرضا زاهدیان مدال نقره، علی اصغر عسکری مدال برنز،  شایان اسفندیاری مقام چهارم. 
رشته فیزیک کلاسیک رده سنی بزرگ‌سالان: دسته سوم: علیرضا زاهدیان مدال برنز، دسته پنجم: احمد جعفری مدال نقره.
رشته بادی کلاسیک: دسته پنجم: محمد خالص حقیقی مدال طلا. 
 رده سنی پیشکسوتان رشته بادی کلاسیک: سید رحیم ایزدی مدال نقره.
در مجموع روز اول مسابقات ۹ مدال توسط ورزشکاران فارس کسب شد (دو مدال طلا، پنج مدال نقره و دو مدال برنز)
نتایج تیم استان فارس در روز دوم مسابقات کشوری کرمان انتخابی جهانی: 
رده سنی جوانان رشته بادی  بیلدینگ: ۷۵+ کیلوگرم: ابوالفضل صفایی پور مدال برنز.
رده سنی پیشکسوتان ۴۰ تا ۴۵ سال: علی ارزشمند چهارم.
رده سنی پیشکسوتان بالای ۵۰ سال: محمود زارع مدال نقره، علیرضا پیشوا چهارم. 
رشته بادی بیلدینگ رده سنی بزرگ‌سالان: ۶۵ کیلو: علیرضا پیشوا مدال برنز  ۶۵ کیلو: غلامرضا فرهادی چهارم،۷۰ کیلو: علی ارزشمند چهارم، ۷۰ کیلو: مجتبی علیزاده پنجم، ۷۵ کیلو و ۸۰ کیلو شرکت کننده نداشتیم،  ۸۵ کیلو: سعید گودرزی مدال برنز،  ۸۵ کیلو: مهدی سمیع پور هفتم، ۹۰ کیلو: ابراهیم ارزشمند مدال طلا، ۹۰ کیلو: محمد نوح پیشه چهارم،  ۹۵ کیلو: مهدی ارزشمند مدال طلا، ۱۰۰ کیلو: مجتبی ارزشمند مدال نقره،  + ۱۰۰ کیلو: فرشید رنجبر هفتم.  
در روز دوم ۷ مدال کسب شد (دو مدال طلا، دو مدال نقره و سه مدال برنز) که در مجموع با ۹ مدال روز اول در رشته‌های فیزیک و فیزیک کلاسیک و بادی‌کلاسیک جمع کل مدال‌های استان فارس در این مسابقات ۱۶ مدال بود (چهار طلا و هفت مدال نقره و پنج مدال برنز).
کسب دو کاپ تیمی ‌در رشته‌های فیزیک و پرورش اندام :فیزیک: کاپ تیمی ‌سوم، بیلدینگ (پرورش اندام) کاپ تیمی ‌دوم با ۹۶ امتیاز هم امتیاز با تیم اول تهران ۹۶ امتیاز(وقتی دو تیم هم امتیاز باشند رنگ مدال‌ها تأثیر‌گذار است که فارس و تهران از نظر تعداد مدال طلا و نقره هم مساوی شدند کار به مدال برنز رسید که تهران یک مدال برنز بیشتر از فارس داشت).

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی