[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

تأمین سوخت تانکرهای آب‌رسان سرعت گیرد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه شورای عشایر استان گفت: این شورا باید از حالت روزمرگی خارج شده و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف از جمله ارتقای علمی، نشاط اجتماعی، اعتقادی، رفاهی و سلامت عشایر، طرح‌ها و ابتکارات جدید ارائه دهد. وی با تأکید بر اینکه هر انسانی حق دارد بهترین زندگی را داشته باشد، افزود: نمی‌شود از عشایر بخواهیم این نوع زندگی را ادامه دهند، اما لوازم آن تهیه نشود. در همین راستا از تعدادی از جوانان نخبه عشایر درخواست کردم که گروه جوانان عشایر را تشکیل دهند تا غیرت، وطن‌پرستی و اعتقادات دینی که از خصایص منحصربه‌فرد عشایر می‌باشد، به نسل‌های بعدی منتقل شود. نماینده عالی دولت در فارس، بر ورود و استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان در امور عشایر تأکید کرد و گفت: کاهش مصرف و افزایش بهره‌وری زندگی عشایر را با استفاده از دانش‌بنیان‌ها می‌توان انجام داد.
وی همچنین به مسئولان ذی‌ربط مأموریت داد تا با بررسی ظرفیت‌های تبصره ۱۶، بحث تأمین علوفه دام را از طریق وام‌های بانکی بررسی کنند.
استاندار فارس با اشاره به تعیین راه عبور عشایر از غرب شیراز با کمک شهرداری و فرمانداری، افزود: سوخت‌رسانی به تانکرهای حمل آب عشایر که در ماه‌های گذشته با مشکل مواجه شده بود، در اسرع وقت مرتفع می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی