[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

برپایی موکب شهید همت جهادکشاورزی در روز اربعین در خنج ، روزنامه شیراز نوین

 مسئول عقیدتی فرهنگی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خنج گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، واحد فرهنگی و پایگاه مقاومت شهید همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، نسبت به برپایی موکب در مسیر راهپیمایی روز اربعین حسینی در شهرستان اقدام نمود.
به گزارش روابط عمومی‌ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خنج، حسن رسولی، تصریح کرد: موکب شهید همت با هدف خدمت رسانی و پذیرایی از عاشقان و ارادتمندان سیدالشهداء در روز اربعین حسینی جهت بهره‌مندی از اجر و پاداش معنوی آن برپا گردید.
وی بیان کرد: علاوه بر برپایی موکب در بخشی از مسیر راهپیمایی نیز نسبت به انجام تبلیغات محیطی مناسب با ایام اربعین حسینی با نصب پرچم، بنر و ... جهت با شکوه‌تر شدن مراسم و تداعی خاطرات مسیر راهپیمایی کربلا اقدام شد و مداحان اهل بیت(ع) نیز در سوگ سرور و سالار شهیدان به نوحه سرایی و مداحی پرداختند.
رسولی ادامه داد: از کلیه کسانی که به هر نحو با هدف زنده نگه داشتن مسیر و مکتب حسینی و تداوم راه امامت و ولایت با نیت خالصانه و در جهت کسب قرب و رضای الهی مقدمات برپایی موکب را فراهم نمودند سپاسگزاری به عمل می‌آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی