[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

دوران طلایی دفاع اثبات انقلاب بود، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس اعلام کرد که ٣ هزار عنوان برنامه عمومی و ٦٠٠ برنامه شاخص توسط رده‌های سپاه و بسیج در طول هفته دفاع مقدس امسال در استان اجرایی می‌شود.
سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده در یک کنفرانس خبری ضمن تبریک فرا رسیدن ایام هفته دفاع مقدس، بیان کرد: دوران دفاع مقدس، نمودار برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است.
او با بیان اینکه رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس جوانانی بودند که با درک موقعیت حساس کشور وظیفه جهاد را مشتاقانه پذیرفتند و مایه افتخار جمهوری اسلامی شدند، افزود: هشت سال دفاع مقدس، دوران طلایی دفاع پایان‌ناپذیر برای مردم سلحشور ایران بود که علی‌رغم توطئه‌های مشترک، به فرصتی برای اثبات انقلاب تبدیل شد. جانشین فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه امروز از رشادت‌ها و ایثارگری‌ها ‌تا نبود فاصله بین فرماندهان و نیروهای جزء در دفاع مقدس به عنوان الگو یاد می‌شود، گفت: تقابل جبهه حق و باطل در آن دوران مشهود بود و علی‌رغم کمک‌های غربی به رژیم بعثی اما پیروزمندانه از جنگ خارج شدیم. عبدالله‌زاده ضمن بیان اینکه برنامه‌های امسال هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما مقاوم هستیم» اجرایی می‌شود، از شناسایی دو شهید بسیجی و یک شهید از ارتش فارس خبر داد و گفت: این سه شهید والامقام در هفته دفاع مقدس به استان انتقال داده می شوند. جانشین فرمانده سپاه فجر فارس به معرفی تعدادی از برنامه‌های امسال هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: برگزاری هجدهمین تئاتر بین‌المللی مقاومت، برگزاری آیین نکوداشت فرماندهان شهید فارس، تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس استان، برپایی نمایشگاه «عاشورا، اربعین و دفاع مقدس»، رونمایی از چند عنوان کتاب دفاع مقدس، اعزام نمادین رزمندگان به جبهه، برگزاری رژه اقتدار نیروهای مسلح، پیاده روی خانوادگی، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و برگزاری یادواره‌های استانی و شهرستانی از جمله این برنامه‌هاست. عبدالله‌زاده ادامه داد: اجرای رویداد فرهنگی«راوی شو»، برگزاری همایش تجلیل از زنان ایثارگر، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی میز خدمت در محلات، تکمیل و توزیع آلبوم شهدای بسیج، سرکشی از خانواده شهدا، اجرای تئاترهای خیابانی، افتتاح پروژه‌های عمرانی، نواختن زنگ دفاع مقدس در مدارس، معرفی شهدای شاخص استان، اجرای شامگاه یاد یاران، اجرای پویش سراسری الگوی دفاع مقدس در فضای مجازی و اجرای رویداد ملی قهرمان شهیدم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته دفاع مقدس است.
جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس همچنین اعلام کرد که اجلاسیه شهدای استان سال آینده در شیراز اجرایی می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی