[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

هتل خارج از ضابطه تعطیل شد ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس با بیان اینکه برخی هتل‌های اقامتی در به‌روزرسانی تجهیزات و خدمات و پرورش نیروی انسانی متخصص عملکرد مطلوبی ندارند، گفت: در روزهای اخیر نسبت به تعطیلی یکی از هتل‌های قدیمی در شیراز که فاقد خدمات و تسهیلات رفاهی متناسب با درجه آن هتل بود، اقدام شده است. ابراهیم بختیاری روز دوشنبه در بازدیدهای نظارتی از تأسیسات اقامتی شامل اقامتگاه‌های سنتی، بوم‌گردی و هتل‌های شیراز، افزایش ارائه کیفیت خدمات در واحدهای گردشگری را ضروری دانست و اظهار کرد: اولویت تمامی تأسیسات اقامتی گردشگری اعم از اقامتگاه‌های سنتی، بوم‌گردی، هتل‌ها و... ارائه بهترین کیفیت خدمات و خوراک به گردشگران باشد.
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس افزود: بدون اغراق باید گفت که خدمات هتلداری و پذیرایی در شیراز به لحاظ وجود هتلداران باسابقه از شرایط مناسبی برخوردار است، اما متأسفانه شاهدیم که برخی از این تأسیسات اقامتی در به‌روزرسانی تجهیزات و خدمات و پرورش نیروی انسانی متخصص عملکرد مطلوبی ندارند. بختیاری اظهار داشت: در بازدید‌های نظارتی و میدانی انجام شده طی روزهای اخیر، نسبت به تعطیلی یکی از هتل‌های قدیمی در شیراز که متأسفانه فاقد خدمات و تسهیلات رفاهی متناسب با درجه آن هتل بود، اقدام کردیم که امیدواریم مدیریت این هتل با سرعت هرچه تمام‌تر نسبت به انجام تغییرات لازم و به‌روزرسانی تجهیزات و استانداردسازی مناسب به چرخه خدمت و پذیرش مسافر بازگردد.
وی افزود: کشور عزیزمان ایران، استان فارس و شیراز در دنیا دارای شهرت جهانی میهمان نوازی است؛ پس ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به گردشگران از وظایف مردم خوب و میهمان نواز استان فارس می‌باشد. بختیاری با تأکید بر اینکه با متخلفان در حوزه گردشگری این استان به هیج عنوان تعارفی نداریم، گفت: بازدیدهای نظارتی کارشناسان معاونت گردشگری این اداره کل بر فعالیت واحدهای اقامتی و گردشگری فارس به صورت مستمر ادامه می‌یابد. سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس اظهار کرد: بازدیدهای نظارتی کارشناسان معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس با همراهی جامعه حرفه‌ای هتلداران و انجمن‌های اقامتگاه‌های سنتی و بوم‌گردی از تمامی واحدهای اقامتی گردشگری خدمات‌رسان در این استان به صورت مستمر ادامه یافته و با متخلفان بر اساس مقررات و ضوابط برخورد قانونی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی