[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

حضور ملی‌پوش فارسی ورزش زورخانه‌ای در فستیوال بین‌المللی ایتالیا، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت ورزش‌ زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان فارس از اعزام ملی‌پوش ورزش زورخانه‌ای فارس به فستیوال بین‌المللی در کشور ایتالیا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، سید حسن حسینی سرپرست هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی استان فارس ضمن بیان اینکه در اول مهرماه سال جاری یک دوره مسابقات زورخانه‌ای در قالب فستیوال بین‌المللی در کشور ایتالیا برگزار می‌گردد، اظهار داشت: در این فستیوال علی غرقی قهرمان و مدال آور چرخ تیز و چرخ چمنی کشور در قالب تیم ملی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی جمهوری اسلامی ‌ایران نماینده فارس به فستیوال بین‌المللی توکاتی در کشور ایتالیا اعزام می‌گردد.
حسینی افزود: علی غرقی در خانواده‌ای قهرمان پرور و صاحب نام در عرصه ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی رشد نموده و دارنده دومدال طلا، یک نقره و سه برنز در چرخ تیز و یک برنز در چرخ چمنی و یک مدال طلا و یک مدال برنز درتیمی ‌مسابقات زورخانه‌ای کشور می‌باشد که چهارمرتبه به عضویت تیم‌های ملی جوانان و بزرگ‌سالان طی سال‌های ۹۱ تاکنون درآمده است.
وی افزود: به همت همه دست اندرکاران، هیئت زورخانه‌ای و پهلوانی استان فارس طی سال‌های گذشته پیشرفت‌های فراوانی کرده و درتمام رده‌های سنی تیم‌ها و نفرات خوبی را تربیت و به مسابقات کشوری اعزام کردند؛ زیرساخت‌های خوبی در استان مهیا شد، با همت مسئولین هیئت استان تجهیزات استاندارد ورزشی تهیه و کارگاه‌های آموزشی مربیگری، داوری و مدرسی در استان برگزار شد، جایگاه استان فارس به رتبه نخست کشور رسید و فارس به‌عنوان استان معین منطقه ۳ کشور انتخاب شد.
حسینی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران ورزش استان برای این قهرمان آرزوی موفقیت در این دوره از مسابقات برون مرزی نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی