[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

جانشین بنا می‌آید؟، روزنامه شیراز نوین

با توجه به در پیش بودن مسابقات امیدهای جهان، فدراسیون کشتی باید هر چه سریع‌تر تکلیف سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی را مشخص کند.
به گزارش تسنیم، علیرضا دبیر در آخرین نشست خبری‌اش پیش از اعزام به مسابقات جهانی بلگراد اعلام کرد که باتوجه به اینکه تیم‌های اعزامی ‌به مسابقات امیدهای جهان از بین نفراتی که در چرخه انتخابی تیم ملی حضور داشتند انتخاب خواهند شد، هدایت تیم کشتی فرنگی را محمد بنا و حمید سوریان و هدایت تیم آزاد را پژمان درستکار و محسن کاوه برعهده خواهند داشت.
کشتی آزاد و فرنگی زیر 23 سال جهان اواخر مهر و اوایل آبان ماه در اسپانیا برگزار می‌شود و تیم‌های ایران با وجود غیبت در مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا، در پیکارهای جهانی حضور خواهند داشت.
با توجه به اینکه محمد بنا در پایان مسابقات جهانی 2022 با شاگردانش خداحافظی کرده و قبل‌تر از آن هم به فدراسیون کشتی اعلام کرده که قصد ماندن ندارد، به احتمال فراوان او دیگر سرمربی تیم ملی نخواهد بود.
بنابراین در پیش بودن مسابقات امیدهای جهان و اینکه قبلاً فدراسیون کشتی اعلام کرده بود که این تیم با هدایت بنا و سوریان به اسپانیا خواهد رفت، باعث می‌شود که بلافاصله بعد از بازگشت تیم از بلگراد در مورد جانشین محمد بنا تصمیم‌گیری شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی