[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

مدیرعامل آبفا فارس: منتظر اعتبارات دولتی نمی‌مانیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت آبفا فارس گفت: برای پیشبرد اهداف توسعه ای در حوزه آب و فاضلاب، منتظر اعتبارات دولتی نمی‌مانیم.
علی جان صادق پور در جلسه ای با فرماندار شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر اوز، ضمن بررسی مسائل مربوط به آب‌رسانی شهری و روستایی این شهرستان، گفت: برای پیشبرد اهداف توسعه ای خود در حوزه آب و فاضلاب، نباید متکی به اعتبارات دولتی باشیم. 
به نقل از آبفا استان فارس، صادق پور با اشاره به این موضوع که خیرین آب‌رسان همواره در شهرستان‌های جنوب استان فارس منشأ خدمات عام المنفعه و اقدامات خداپسندانه بوده اند، گفت: ما در شهرستان‌های جنوبی، به ویژه شهرستان اوز همواره شاهد حضور پررنگ خیران مهرورز و نیکوکار در عرصه آب‌رسانی به مردم بوده ایم.
وی ادامه داد: طی سال‌های اخیر نیز خیران نیکوکار و مردم بخشنده شهرستان اوز همواره بدون چشمداشت در احداث و اجرای طرح‌های آب‌رسانی مشارکت داشته اند که البته از این مردم بلند طبع همین انتظار را داریم. 
مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در ادامه با اشاره به اینکه کمبود منابع مالی شرایط را به گونه ای رقم زده است که دیگر برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی منتظر و متکی به اعتبارات دولتی نباشیم، شرکت آبفا استان فارس را پیش‌قدم در ارائه خدمات مؤثر آب و فاضلاب در استان فارس عنوان نمود و گفت: به همراهی مسئولان محلی برای پیشبرد مطلوب امور نیازمندیم و در صورت تأمین اعتبارات مورد نیاز، آماده اجرای طرح‌ها و پروژه‌های جدید آب‌رسانی در شهرستان اوز هستیم. در این جلسه با حضور محمدی فرماندار و جهانگیر عطوفت شعار مدیر امور آبفا شهرستان اوز و همچنین تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر اوز، آخرین وضعیت منابع آب و روند آب‌رسانی به مردم شهرها و روستاهای این شهرستان و همچنین مسائل و مشکلات موجود در این حوزه مورد بررسی و تبادل نظر 
قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی