[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

برگزاری رویداد دانشجوپلاس در دانشگاه شیراز، روزنامه شیراز نوین


رویداد دانشجوپلاس با محوریت رسانه، با هدف توانمندسازی دانشجویان در زمینه‌های فرهنگی، در دانشگاه شیراز 
برگزار می‌شود. 
مهدی مؤمن‌زاده، مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز با اعلام این خبر گفت: این رویداد با هدف ارتقای سواد رسانه‌ای دانشجویان، توانمندسازی، شناسایی استعدادها و ترغیب دانشجویان برای فعالیت در حوزه‌های مختلف رسانه به مدت 2 روز ازسوی مدیریت فرهنگی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد. وی توضیح داد: رویداد دانشجوپلاس شروع یک سلسله برنامه است که در قالب باشگاه مثبت ما، تلاش دارد تا محیطی فراهم کند که دانشجویان بتوانند مهارت‌های فرهنگی لازم برای فعالیت در محیط دانشگاه را به دست آورند. به این امید که ان‌شاءالله نتیجه آن پویایی هرچه بیشتر فضای فرهنگی دانشگاه خواهد بود.
این مقام مسئول گفت: این رویداد دوروزه مقدمه‌ای برای رسیدن به این هدف است و در ادامه برای دانشجویان منتخب در این رویداد، آموزش‌های تخصصی در نظر گرفته شده است که به آن‌ها کمک شود تا بتوانند مهارت‌های خود را برای فعالیت فرهنگی در سطح دانشگاه به کار ببرند. به‌گفته‌ مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز، زمان برگزاری رویداد دانشجوپلاس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 30 و 31 شهریورماه است. این رویداد، در روز اول به‌صورت عمومی و در قالب همایش و در روز دوم به‌صورت کارگاه‌های تخصصی برگزار خواهد شد.
براساس برنامه‌ اعلام‌شده از سوی مدیریت فرهنگی دانشگاه شیراز، در روز اول دکتر علیرضا نبی با موضوع راه‌های شناخت مسیر صحیح رشد در روزگار دانشجویی، دکتر سید علی موسوی، با موضوع دانشجو و سواد رسانه‌ای و آقای مصطفی شهبازی با موضوع آداب تأثیرگذاری بر دیگران ارائه و سخنرانی خواهند داشت.
برنامه‌ روز دوم رویداد دانشجوپلاس نیز، برگزاری کارگاه‌های تخصصی با موضوعات طراحی گرافیک، طراحی سایت، نویسندگی و شعر، طراحی نشریه و عکاسی و فیلم‌برداری با حضور اساتید برجسته استانی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی