[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

آماده احداث سایت سوم صدا و سیما هستیم، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس از آمادگی سایت سوم صدا و سیمای کشور در شیراز خبر داد و گفت: در بحث تأمین زمین کمک خواهیم کرد.
محمدهادی ایمانیه سه شنبه ٢٩ شهریور در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای فارس، ضمن تسلیت ایام پایانی ماه صفر، بیان کرد: مردم ما همیشه از این مناسبت‌ها برای حفظ و استحکام وحدت ملی تحت سایه اهل بیت(ع) بهترین استفاده را کرده‌اند.
او تصریح کرد: حضور مردم فارس و موکب‌ها و ارائه خدمات این استان در مراسم اربعین حسینی ستودنی بود و گل کاشتند. همچنین راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در فارس نیز بی نظیر بود.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک ارتقای جایگاه مدیرکل سابق صدا و سیمای استان، عنوان کرد: سهرابی، انسانی فهیم و خوش سلیقه است و از نظرات او در شورای تأمین فارس به کرات استفاده کردیم.
ایمانیه در خصوص مدیرکل جدید صدا و سیمای فارس هم بیان کرد: مراتب توانمندی وی مشهود است و امید است که در دوران او هم صدا و سیمای فارس همچنان بدرخشد.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانمندی علمی و معنوی فارس، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری، گردشگری به تنهایی می‌تواند فارس را اداره کند. استاندار فارس با بیان اینکه در دوران کرونا، صدا و سیمای فارس به حوزه سلامت کمک زیادی کرد، گفت: در سه شیفت خبری اطلاع رسانی همه جانبه تکرار می‌شد.
ایمانیه ادامه داد: با همکاری صدا و سیمای فارس، خیران استان هزاران ‌میلیارد تومان به مجمع خیرین تأمین سلامت فارس کمک کرده‌اند.
او با بیان اینکه همراهی رکن چهارم دمکراسی در کنار همه فعالیت‌های علمی و دانش‌بنیان امری ضروری است، گفت: خوشبختانه به شکل پررنگی صدا و سیما در بحث دانش‌بنیان ورود کرده است.
استاندار فارس همچنین در خصوص حوادث اخیر هم گفت: آنچه می‌تواند با شیطنت دشمن مقابله کند، اعمال سلیقه و شفافیت در اطلاع رسانی است. ایمانیه تصریح کرد: باید با مردم شفاف گفت‌وگو کنیم و در این صورت مردم مقابل دشمنان می‌ایستند.
مدیر حوزه‌های علمیه فارس نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدیرکل سابق صدا و سیمای استان طی سال‌های تصدی این مسئولیت، گفت: او هم گفتمانی است و هم تعامل ستودنی با دستگاه‌ها و نهادها دارد. حجت‌الاسلام استوار میمندی ادامه داد: خوشبختانه جایگزین وی شخصیتی متناسب با ظرفیت فارس پهناور است و خود بارقه امید ایجاد کرده است. او با بیان اینکه گام دوم انقلاب، دومین دوره خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی انقلاب است، گفت: آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و رسانه چهار رکن مهم جامعه سازی است.
استوار میمندی با بیان اینکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی مهم‌ترین محور رسانه است، اظهار کرد: صدا و سیما در ایران همچنان جایگاه برتر خود را در شکل دهی افکار عمومی حفظ کرده است.
در این مراسم ضمن تقدیر از سید تقی سهرابی، احمد پهلوانیان به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای فارس معرفی شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی