[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر خبر داد: هدیه لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: طی 3 سال گذشته در استان فارس 270هزار بسته لوازم التحریر به ارزش 55میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح توکاد اهدا شده است.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار بوعلی در سومین مرحله کمک‌های مؤمنانه با موضوع اهدای لوازم‌التحریر، ضمن تجلیل از اقدامات بسیج دانش‌آموزی فارس، گفت: طی 3 سال گذشته در استان فارس 270هزار بسته لوازم التحریر به ارزش 55میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح توکاد اهدا شده است.
وی با اشاره به عملکرد درخشان استان فارس در موضوع کمک به دانش‌آموزان نیازمند، گفت: در این مرحله نیز 15هزار بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا می‌شود و با احتساب این آمار، بیش از 33هزار بسته لوازم التحریر از ابتدای سال جاری تاکنون به دانش‌آموزان نیازمند استان فارس اهدا شده است. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه دانش‌آموزان نیازمند در سراسر استان فارس شناسایی شده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون 20هزار تبلت به ارزش 16میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شده و این بسته‌های لوازم التحریر نیز با مشارکت خیران نیک اندیش، آموزش و پرورش استان فارس و سپاه فجر تهیه و توزیع می‌شوند. سردار بوعلی افزود: مشارکت در بازسازی، فضاسازی و تجهیز مدارس مناطق محروم استان فارس از جمله اقداماتی است که با مشارکت سایر دستگاه‌ها و سپاه فجر دنبال می‌کنیم. مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور نیز در این مراسم با بیان اینکه پویش همکلاسی مهربان از 15 تیر تا 15 مهر در سراسر کشور در حال اجراست، گفت: ترویج استفاده از لوازم التحریر ایرانی اسلامی و حمایت از کالای تولید داخل یکی از اهداف مهم این پویش می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی