[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

بیرو سرباز نیست، روزنامه شیراز نوین


با اعلام رئیس وظیفه عمومی فراجا، دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس می‌تواند به کار خود در جمع سرخ‌پوشان پایتخت 
ادامه بدهد.
به گزارش فوتبال 360، یکی از حواشی شکل‌گرفته در روزهای اخیر در آستانه جشن تولد 30سالگی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس، موضوع خدمت سربازی او بود. دروازه‌بان سرخ‌پوشان پایتخت که این روزها با بازگشت دوباره کی‌روش به نیمکت تیم ملی، امیدوار به بازپس‌گیری جایگاه خود در تیم ملی است و در تلاش است تا در جام جهانی 2022 قطر به عنوان دروازه‌بان شماره یک در درون دروازه تیم ملی قرار گیرد، با چالش اتمام مهلت قانون سرباز قهرمان مواجه شده بود.
سازمان وظیفه عمومی فراجا برای بازیکنان فوتبالیست که رده ملی فعالیت دارند، تا 30سالگی معافیت از خدمت را در نظر گرفته بود که دوره این معافیت برای دروازه‌بان پرسپولیس رو به پایان بود؛ بیرانوند متولد 30 شهریور 1371 است و احتمالاً فردا جشن تولد 30سالگی او در کمپ تمرینی تیم ملی در اتریش برگزار می‌شود؛ اما نکته مهم اشتغال به تحصیل علیرضا بیرانوند است که دوره معافیت او را تمدید می‌کند.
بیرانوند در شرایطی در آغاز لیگ بیست‌ودوم به پرسپولیس بازگشت و نمایش‌های خوبی را هم از خود نشان داد که موازی با بازگشت دوباره‌اش به جمع سرخ‌پوشان، فرایند ثبت‌نامش در دانشگاه خرم‌آباد را هم نهایی کرد تا بتواند از دوران معافیت تحصیلی خود همچنان استفاده کند و در روزهای منتهی به جام جهانی، بتواند بدون استرس در جمع سرخ‌پوشان پایتخت حضور پیدا کند و همچنین در اردوهای ملی حاضر باشد.
سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا در نشستی خبری، نسبت به حواشی پیش‌آمده درباره سربازی علیرضا بیرانوند واکنش نشان داد و معافیت او را تأیید کرد و در توضیح این مسئله گفت: «آقای بیرانوند از معافیت تحصیلی برخوردارند و چنین مواردی که مطرح می‌شود، صحیح نیست.»
علیرضا بیرانوند با توجه به تعیین رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا، حالا می‌تواند بدون دغدغه و استرس کارش را در جمع سرخ‌پوشان پایتخت دنبال کند. همچنین خیال یحیی گل‌محمدی که تیمش در فصل گذشته در خط دروازه آسیب‌پذیر بود و با حضور بیرانوند، نقطه ضعف پرسپولیسی‌ها برطرف شده بود هم آسوده شد و او می‌تواند در ادامه لیگ بیست‌ودوم از دروازه‌بان شماره یک تیمش در ترکیب پرسپولیس بهره ببرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی