[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

حاج‌صفی به‌دنبال رکورد شیرین ، روزنامه شیراز نوین

احسان حاج‌صفی برای رسیدن به یک رکورد تاریخی در تیم ملی نیاز دارد در ترکیب تیم‌ ملی به میدان برود.
به گزارش فوتبال 360، بازیکنی با شانس زدن رکورد حضور در جام ‌جهانی و دقایق بازی کردن در این تورنمنت مهم اینجاست؛ کاپیتانی که شاید تا چند هفته گذشته حتی از حضور پررنگ در مهم‌ترین تجربه فوتبالی زندگی‌اش مطمئن نبود. احسان حاج‌صفی اما به تمرینات تیم ملی کی‌روش اضافه شد تا گام بزرگی برای رسیدن به یک رکورد مهم را بردارد؛ بازیکنی که بدون پوشیدن پیراهن استقلال و پرسپولیس در آستانه ثبت نامش در میان بهترین‌های فوتبال ملی ایران است. اتفاقی که شاید باعث شود او یک پایان شیرین برای روزهای تلخی که از سر گذرانیده، بنویسد.
حاج‌صفی یکی از بازیکنان محبوب و بی‌حاشیه فوتبال ما بوده است؛ بازیکنی که با وجود اینکه راهش هیچ‌وقت به پایتخت نیفتاد، اما در حد ستاره‌های این تیم بازیکن مهم و شناخته‌شده و در حد چهره‌های ملی محبوب و دوست‌داشتنی بود. 2 اتفاق مدیریتی اما مدت‌هاست به این محبوبیت و بی‌حاشیه بودن لطمه زده است؛ برگه رأیی که خوب بسته نشد تا نام مصطفی آجورلو را به عنوان رأی کاپیتان تیم ملی مشخص کند؛ اتفاقی که بیش از حد تصور حاشیه‌هایی را برای کاپیتان تیم ملی رقم زد. در روزهایی که کمی آن اتفاق به دست فراموشی سپرده شده بود و قرار بود با انتخابات جدید همه نام عزیزی خادم و اتفاقات انتخابات و فدراسیونش را به تاریخ بسپارند، در انتخابات جدید باز هم پای احسان حاج‌صفی به حاشیه باز شد. او خودش را با تلاش فراوان برای انتخابات به تهران رساند؛ با رأیی که این بار دیگر برای دانستن آن نیازی به بازشدنش نبود، مهدی تاج را در راه ریاست و کارلوس کی‌روش را در راه بازگشت به تیم ملی همراهی کند. اگرچه بعد از پایان رأی‌گیری مشخص شد که نیازی هم به تلاش کاپیتان تیم ملی برای ریاست تاج نبوده، اما باز هم نام او در برابر وحید امیری و رأی مخالفی که داشت، قرار گرفت. 
او بعد از گذراندن این روزهای پرحاشیه، به تمرینات تیم ملی اضافه شده تا شاید بتواند در آخرین تجربه مهم زندگی فوتبالی‌اش خاطره خوبی را رقم بزند. او در این جام مهم هم به دنبال رسیدن به رکورد است و هم به دنبال بازسازی جایگاهش. حاج‌صفی در حال حاضر با 456 دقیقه بازی کردن در فستیوال فوتبال جهان بعد از مهدی مهدوی‌کیا و آندرانیک تیموریان با 540 دقیقه بازی قرار دارد. حضور در قطر نام حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فرد را در کنار مسعود شجاعی به عنوان بازیکنانی با تجربه 3 جام‌جهانی قرار می‌دهد. احسان حاج‌صفی بازیکنی است که از لحاظ کیفیت بازی در فصول گذشته می‌توانست نظر هر مربی که روی نیمکت تیم ملی‌ می‌نشست را جلب کند، اما در دوره اسکوچیچ گهگاه روی نیمکت قرار می‌گرفت. او حالا امیدوار است با آمدن کی‌روش دوباره نفر بدون تغییر ترکیب تیم ملی باشد و با بازوبند کاپیتانی پیشاپیش سایر نفرات وارد میدان شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی