[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

آب به روستا می‌رسد ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: تا پایان سال ۱۴۰۱ به ۳۷۰ روستا آب‌رسانی می‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه، صبح دیروز در جلسه قرارگاه محرومیت‌زدایی استان در شیراز گفت: قرار بود آب‌رسانی به این روستاها در مدت ۳۰ ماه انجام شود که با همت و کوشش گروه‌های جهادی و قرارگاه محرومیت‌زدایی، ان‌شاءالله تا پایان سال به اتمام خواهد رسید. وی ادامه داد: اعتبار لازم برای اجرای این طرح‌ها تخصیص یافته و مرحله دوم آب‌رسانی را نیز پس از اخذ مجوز از وزارت نیرو آغاز خواهیم کرد.
استاندار فارس با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت خانه‌دارشدن یک‌هزار و دویست مددجوی کمیته امداد بیان کرد: از این تعداد مقرر شده که تا دهه فجر ۳۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان شود. دکتر ایمانیه اظهار داشت: در سفر دوم هیئت دولت به استان، ساخت چهارهزار واحد دیگر را به‌عنوان مصوبه دنبال خواهیم کرد.
وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در مناطق روستایی و عشایری در جهت محرومیت‌زدایی، گفت: طرح واکسیناسیون دام روستاییان و عشایر با حضور ۶۰۰ دامپزشک در مناطق عشایری استان انجام و بالغ بر دو و نیم میلیون واکسن تزریق شد. همچنین در این جلسه، اجرای طرح نهضت ایجاد آبخیزداری در اراضی منابع طبیعی فارس و مهار آب‌های سطحی با توجه به شرایط خشک‌سالی به تصویب رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی