[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

خیران مسئولیت اجتماعی را پذیرفته‌اند ، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز گفت: گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه در تمامی ابعاد اجتماعی مشارکت رسانه‌های جمعی را می‌طلبد.
سید عبدالرضا دستغیب با مهم برشمردن اقدامات انجام شده توسط خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، از رسانه‌های جمعی خواست تا نسبت به گسترش این اقدامات بی بدیل از تمامی ظرفیت‌های خود استفاده کنند تا هم مردم در جریان این اقدامات باشند و هم سایر خیران تشویق به ورود به این عرصه گردند. 
به گفته وی، خیران با قبول مسئولیت اجتماعی خود در اکثر فعالیت‌ها مشارکت و بدون توقع به برطرف نمودن نیازها خصوصاً در مناطق محروم شهر شیراز اقدام می‌کنند که البته ساخت ورزشگاه بزرگ ماهان یکی از شاهکارهای بزرگ خیران در این رابطه است. دستغیب در خاتمه افزود: بسیاری از فعالیت‌های این مجمع به عنوان الگوی کشوری در سایر کلان‌شهرهای ایران اسلامی در حال اجراست. 
عبدالمحمدطاهری نایب رئیس مجمـع خیریـن شهرسـاز و فرهنـگ سـاز شـیراز نیز با مهم برشمردن فعالیت‌های خیرین در شیراز، خواستار مشارکت جدی رسانه‌های جمعی در این نهضت بزرگ انسانی شد. طاهری افزود: توجه به تحول آفرینی، تأثیرات بی نظیری در سطح اجتماع ایجاد می‌کند. این استاد دانشگاه افزود: نهادهای مردمی که توسط خیران پایه گذاری می‌شوند، به شدت نیازمند حمایت رسانه‌ها هستند و این حمایت 
تحول‌آفرین است. 
وی با ورود به مباحث مشارکت همه جانبه خیران و قبول مسئولیت‌های اجتماعی از سوی آنان، افزود: توسعه وقتی موفق است که در آن مشارکت و تعامل وجود داشته باشد. طاهری خاطرنشان کرد: در حوزه‌های اجتماعی که خیران ورود جدی دارند، نیروهای داوطلب در خط مقدم حضور دارند و بدون هیچ توقعی و تنها برای بهبود وضعیت موجود از وقت و سلامت خود مایه می‌گذارند که نمونه بارز آن را می‌توان در طرح جامع همیاران مهربان ترافیک در شیراز مشاهده کرد. 
وی در خاتمه از رسانه‌ها خواست به نحوی شایسته و در حد امکان برای ترویج فرهنگ خیر برای براندازی مشکلات اجتماعی همراهی کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی