[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

خدمات آموزشی و فرهنگی حضوری ارائه می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: با توجه به اینکه امسال بعد از چند سال دوران شیوع کرونا، شاهد حضور پرشور دانشجویان در سطح دانشگاه هستیم، لازم است خدمات آموزشی و فرهنگی با انسجام کاری، همدلی و همکاری، به نحو مطلوب به جامعه علمی و دانشجویان ارائه شود.
دکتر محسن جاجرمی زاده که در نشست صمیمانه با کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز شیراز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در آستانه هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، اظهار داشت: علی‌رغم توطئه‌های 40ساله استکبار و تحریم‌های ظالمانه، ایران اسلامی با شتاب در حال توسعه و پیشرفت است که امیدواریم عقب ماندگی‌های گذشته جبران شود و هرچه سریع‌تر از محدودیت‌ها خارج شویم.
وی با تأکید بر اهمیت حفظ کرامت انسانی در برخورد با دانشجویان اظهار داشت: برخورد ما بایستی همراه با تکریم و ارج نهادن به هویت انسانی و دانشجویی باشد؛ چراکه با احترام به جوانان زمینه علم و دانش تقویت شده و با ایجاد حس اعتماد و ارتباط متقابل، در مسیر تحقق اهداف اصلی انقلاب و دانشگاه گام بر خواهیم داشت.
وی مطالبه گری را از خصوصیات نسل جوان ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد که تلاش برای حرکت سازنده در مسیر توسعه کشور و افزایش رشد اقتصادی در صدر برنامه‌های مسئولان قرار گیرد.
حجت الاسلام و السملمین ثابت، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان فارس نیز در این نشست با اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین و برکات این حماسه بزرگ، تأکید کرد: بایستی تلاش کنیم حسینی زندگی کنیم و حسینی بمیریم. ابتدا بایستی به حلال بودن لقمه و غذای خود توجه کنیم، در انجام وظایف و مسئولیت‌ها کم کاری نکنیم و مراقب باشیم ذهن ما تحت‌تأثیر و پیرو رسانه‌های دشمن 
قرار نگیرد.
وی افزود: لازم است به دنبال بصیرت‌افزایی باشیم و از هر چیزی که باعث می‌شود از راه حق خسته شویم، دوری کرده و اگر شبهه ای نیز در ذهنمان ایجاد شد، آن را برطرف کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی