[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

جهاد تبیین با گسترش زیرساخت‌ها ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به فرمان جهاد تبیین از سوی رهبر معظم انقلاب در سال گذشته، گفت: یکی از ملزومات اجرای این فرمان، تأمین و آماده سازی زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه، پیش از ظهر دیروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس در موزه دفاع مقدس شیراز، گفت: رهبر معظم انقلاب سال‌ها بر موارد متعددی از جهاد اقتصادی تأکید کرده اند، اما امروز جهاد رسانه‌ای در برخی موارد از جهاد اقتصادی اهمیت بیشتری پیدا کرده است.
استاندار فارس ادامه داد: در مقابل جنگ رسانه‌ای که دشمنان بر علیه کشور راه می‌اندازند، راهی جز اینکه از همان مسیر، تکنولوژی، نرم افزارها و سخت افزارها استفاده هوشمندتری داشته باشیم، نیست؛ لذا بهترین، دلسوزترین و پیشکسوت ترین افرادی که می‌توانند در این جنگ رسانه‌ای به میدان بیایند، ایثارگران و پیشکسوتان دفاع 
مقدس هستند.
وی بیان کرد: ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی ثابت کردند که حاضرند جان و آبروی خود را در دفاع از ارزش‌ها تقدیم کنند. دکتر ایمانیه گفت: یقین داریم شهدا زنده و ناظر ما هستند؛ لذا وظیفه ماست که در مسیر تبیین واقعیت‌ها و بصیرت‌افزایی جهادگونه گام برداریم.
وی با اشاره به اینکه جوانان ما ممکن است سؤالاتی داشته باشند، افزود: جوانان گناهی ندارند؛ این وظیفه ماست که به خوبی و روشنی بیان کنیم در سنوات گذشته در این کشور چه گذشته و چه افتخاراتی کسب شده است.
استاندار فارس گفت: یکی از موفقیت‌های کشور و انقلاب، پیشرفت‌های چشمگیر در عرصه دفاع نظامی با مدیریت رهبر معظم انقلاب است که حتی دشمن هم به این پیشرفت‌ها اعتراف کرد.
دکتر ایمانیه از جانبازان، پیشکسوتان، خانواده آنها و همچنین خانواده معظم شهدا خواست که به شکل جدی تری در میدان جنگ رسانه‌ای وارد شوند.
وی ادامه داد: اندوخته و تجربه شما وقتی با نیت‌های الهی تجمیع می‌شود، علاوه بر اینکه چراغ راهی برای ما مدیران می‌باشد، می‌تواند به ما در راه مقابله با دشمن و تبیین آنچه در کشور اتفاق افتاده به ویژه برای نسل جوان کمک کند.
استاندار فارس با اشاره به ظرفیت‌های مثبت فضای مجازی، افزود: اگر از فضای مجازی به عنوان یک فرصت، به درستی استفاده کنیم می‌توانیم در جنگ رسانه‌ای نیز مانند سایر جنگ‌هایی که دنیا به ما تحمیل کرده، موفق باشیم.
در این مراسم ضمن رونمایی از ۷۰ عنوان کتاب، از ۵۰ نفر پیشکسوتان و والدین شهدا به نمایندگی ۱۰۰هزار پیشکسوت دفاع مقدس در استان فارس تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی