[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

عبور از پیک مصرف بدون خاموشی، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل توزیع برق فارس مطرح کرد:
عبور از پیک مصرف بدون خاموشی

کریمی‌فرد: توزیع برق فارس بیش از یک‌میلیون مشترک دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اعلام کرد که با اتخاذ تدابیر مدیریتی و همراهی مطلوب مشترکان، تابستان امسال و ایام پیک مصرف برق، با موفقیت و بدون تکرار سریال خاموشی پشت سرگذاشته شد.
حمیدرضا کریمی‌فرد در جمع خبرنگاران گفت: اتخاذ تصمیمات مدیریتی صحیح در سطح ملی و استانی و همچنین همیاری و همکاری مشترکان در بخش‌های مختلف، اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، کشاورزی و اداری در استان سبب شد تا با وجود ناترازی تولید و مصرف برق، از پیک تابستان ۱۴۰۱ با موفقیت عبور کنیم.
کریمی‌فرد افزود: در تابستان امسال برای کاهش مصرف برق و جلوگیری از خاموشی در ساعات پیک بار، طرح‌هایی همچون تغییر ساعت اداری، تعیین پاداش ۵برابری برای مشترکان خانگی، رایگان شدن برق مشترکان کشاورزی و... اجرا شد که نتایج مطلوبی به همراه داشت.
وی از پرداخت ۵۴۷میلیارد ریال پاداش همکاری به ۴۶۵هزار و ۸۶۷ مشترک خانگی که نسبت به دوره مشابه سال قبل با الگوی مشخص شده، کمتر برق مصرف کرده بودند، خبر داد و گفت: توزیع برق فارس بیش از یک‌میلیون مشترک دارد که ۸۲ درصد آن خانگی است و از این رو این گروه از مشترکان با مدیریت مصرف بهینه برق توانستند سهم قابل توجهی در عبور مطلوب از پیک بار تابستان سال جاری داشته باشند.
کریمی‌فرد به مصوبه هئیت دولت در خصوص کاهش ساعت کاری ادارات اشاره و اضافه کرد: طرح کاهش ساعت اداری که از ۱۶ خرداد تا ۵ شهریور امسال اجرا شد، صرفه جویی ۲هزار مگاوات ساعتی برق را به دنبال داشت.
مدیرعامل توزیع برق فارس خاطرنشان کرد: با هدف بهره مندی از همکاری مشترکان کشاورزی و صنعتی امسال تعداد ۲۶هزار و ۲۹۶ فقره تفاهم‌نامه در حوزه کشاورزی و ۲۰۹۰ فقره در حوزه صنعت منعقد و این اقدام به صرفه‌جویی قابل توجه مصرف انرژی برق و کمک به گذر از پیک تابستان منجر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی