[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

نمایش «محشر» دارای غنای رسانه‌ای و محتوایی است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه نمایش «محشر» غنای رسانه‌ای و محتوایی دارد، گفت: در محشر به نقش عمل صالح و عمل فاسد در چگونگی زندگی پس از مرگ تأکیدات خوبی شده است.
به گزارش مهر، حجت الاسلام حسن قانع ظهر چهارشنبه با حضور در محل اجرای نمایش محشر، گفت: توفیق حضور در جمع مردم ولایت‌مدار سومین حرم اهل بیت(ع) را داشتم که از نمایش محشر که دارای محتوای مذهبی و دینی است، استقبال پرشوری کرده اند.
وی ادامه داد: از تمام دست اندرکاران تهیه محشر، شهرداری شیراز، مجموعه سپاه فجر، سازمان اوج و تمام اجراکنندگان این رویداد فاخر فرهنگی تشکر می‌کنم و معتقدم محشر استانداردهای لازم یک اجرای زنده را داشت و از نور و صدا و صحنه به زیبایی برای خلق یک فضای نمایشی و فضای معنوی استفاده شده و بر مخاطب تأثیر مطلوبی دارد. حجت الاسلام قانع اظهار کرد: محشر دارای غنای رسانه‌ای و محتوایی است و به موضوع معاد به خوبی می‌پردازد و به گفته پیامبر اسلام(ص)، زیاد یاد کردن از مرگ را مورد تأکید قرار داده اند و محشر یک کار زنده تأثیرگذار است که از آیات قرآن و روایات برگرفته شده و به آموزه‌های ولایت، زیارت امام حسین(ع)، شهادت و شهدا و… به خوبی پرداخته است. در کنار عمل صالح و عمل فاسد، مسئله ایمان مطرح است که عمل صالح، سوخت ایمان را تأمین می‌کند و در نمایش محشر شاهد تمرکز خوبی بر عمل صالح و عمل فاسد هستیم و لازم است به مقوله ایمان و مباحث اصول دین اسلام بیشتر در این نمایش پرداخت.
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس تصریح کرد: جهاد تبیین یک واجب فوری قطعی عینی و مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و در محشر برای نشان دادن ظرفیت‌های حاکمیت و حکومت اسلامی و خصوصاً نظام اسلامی می‌توان اقدامات بیشتری در پیش گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی