[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

شفر در آستانه توافق با صنعت‌نفت، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق استقلال در آستانه توافق با مدیران باشگاه صنعت‌نفت آبادان برای پذیرش سکان هدایت این تیم قرار گرفته است.
به گزارش فوتبال 360، صنعت‌نفت آبادان یکی از تیم‌های ناکام لیگ برتر در 6 هفته نخست بود. نفتی‌ها با هدایت رضا پرکاس از 18 امتیاز ممکن، تنها 4 امتیاز به‌ دست آوردند و با قرار گرفتن در رتبه پانزدهم جدول، به تعطیلات فیفادی رفتند. عملکرد ضعیفی که باعث قطع همکاری صنعت‌نفت با پرکاس شد و حالا مدیران باشگاه در تلاش هستند تا با استفاده از فرصت تعطیلات فیفادی، گزینه مناسبی را برای جانشینی پرکاس پیدا کنند.
وینفرد شفر، نامی آشنا برای هواداران فوتبال در ایران حالا در آستانه بازگشت دوباره به لیگ برتر قرار گرفته است. شفر که 5/1 فصل نسبتاً موفق را در استقلال گذراند و توانست همراه آبی‌پوشان پایتخت قهرمانی در جام حذفی را تجربه کند، بعد از جدایی از استقلال روزهای خوبی را در بنی یاس و الخور نگذراند و حالا در آستانه بازگشت دوباره به لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.
شفر که با 72 سال سن می‌تواند رکورد پیرترین سرمربی لیگ بیست‌ودوم را بشکند و بالاتر از قربان بردیف سرمربی تراکتور قرار گیرد، طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مدیران باشگاه صنعت‌نفت انجام داده و نفتی‌ها امیدوارند پاسخ نهایی سرمربی آلمانی مثبت باشد و بتوانند از حضور او روی نیمکت تیمشان برای ادامه لیگ بیست‌ودوم بهره ببرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی